The Loved Ones (2009)

Luxusní psychárna! Výborné obsazení psychopatické dcerky a otce. Metalový soundtrack? Cool!!!

Predátor (1987)

První a nejlepší Predátor! A Arnie zabíjí! :D Prostě libová jungle action sci-fi!

Stážisti (2013)

Řekl bych lepší průměr ve svém žánru: sentimentální konverzační americká komedie. A zároveň reklama na Google jako hrom. U filmu se příjemně odpočívalo, ale nic neobvyklého nepřinesl. 3,7*

Sociální síť (2010)

Nic speciálního, ale zajímalo mě, jak to tak zhruba s facebookem mohlo být. Celkem příjemně se na film kouká, je to dobře zrežírované. Jinak žádné ohromení se nekoná.

Podraz (1973)

Napětí a přitom těžká pohodička Velice příjemně se na film dívá. Role oněm hercům sednou tak přirozeně, že to šlape jedna, dvě. A k příběhu: Takhle s někym vyjebat? To se jen tak nevidí...

Hanna (2011)

Brutální dceruška super agenta, která umí, která zná. Takhle dobře zpracované toto béčkové téma jsem ještě neviděl. Smekám klobouk. Líbilo se mi také, jak je natočená akce. Solidní kus filmařiny a režie.

Kostka 2 - Hyperkrychle (2002)

Kamera se mi třeba líbila víc, než u jedničky. Ale jednička měla atmosféru, zatím, co dvojka jenom tuny spekulací o kvantové fyzice. 2,7*