Zlomyslný (2004)

Ak by sa k tomu pridala hudba z Halloweenu, vedel by som si to predstaviť ako ďalší diel "H" série.

Moje velká indická svatba (2004)

Konečne nejaká zmena v už toľko otrepaných amerických romantických komédiách. Vynikajúce indické filmové oživenie s úžasnou a hlavne chytľavou hudbou. A to nehovorím o farebnosti celého filmu, čo je proste úžasné. Celkový dojem z tohto filmu je viac než dobrý, takže 4. A aby som nezabudol, aj Ashanti bola skvelá :)

Luther (2003)

Presvedčivé výkony hercov, vynikajúci námet a hlavne skvelý celkový dojem z filmu.

Božská Julie (2004)

Fantastický záver, ktorý k môjmu hodnoteniu pridal jednu hviezdičku.

Survive Style 5+ (2004)

Nemôžem si pomôcť, ale celkový dojem z filmu bol pre mňa veľmi úbohý. Zrejme je film určený len úzkemu publiku.Tá hviezdička je za skvelého Vinnieho Jonesa.

Probuzení v Renu (2002)

Výborný B.B.Thornton a P.Swayze v komédii, ktorú sa oplatí vidieť. Veď kto vás môže zastúpiť v posteli, ak nie najlepší kamarát :)

Blade: Trinity (2004)

Nič viac než šedý priemer, ktorý sa javí ako nasilu natočené pokračovanie. Tretia hviezdička, ináč 2-hviezdičkového filmu, je za podľa mňa celkom srandovný nápad s "čoklom - upírom" na ktorom som sa bohovsky pobavil. Trochu to rozvinúť a mohla by z toho byť celkom dobrá paródia:).

Na dotek (2004)

Najskôr som celkom nechápal o čo ide. Ale čím som sa stále viac dostával do obrazu, tým sa môj údiv zväčšoval. Brutálne a reálne sfilmovaný život sám o sebe, bez zbytočnej idealizácie a prikrášľovania. Ak by som to mal zhrnúť do jednej vety: "Každý s každým umocnené na druhú."

Krvavý sport (1988)

Starý dobrý Van Damme ešte v plnej sile a v tej dobe atraktívnom Hong Kongu. A nesklamal ani skvelý záporák Bolo Young.

Deník princezny 2: Královské povinnosti (2004)

Denníček môj... Keby som tak bol 10-14 ročné dievča v predpubertálnom veku a naivne čakal na vysnívaného princa, tak dám tomuto filmu rovných 5 hviezdičiek. Bohužiaľ som chalan, ktorému je o dosť viac, tekže mu dám len 2. Prečo? Jednu hviezdičku za široký úsmev hlavnej predstaviteľky na pyžamovej párty :) a tú druhú kvôli Genovii. Tam sa určite raz presťahujem. Vivat Genovia! Ale teraz vážne. Naivný a trápny pokus o ľahkú romantickú komédiu v americkom disneyovskom štýle.