Mladá dáma (2024)

Plus: vizuál Mínus: príbeh (miestami totálna hovadina), černosi (je to fakt nutné ich všade pchať?), make-up (popálenina hlavnej hrdinky je pri konci raz na jednej strane hrude a o chvíľu na druhej)

Mr. & Mrs. Smith (2024) (seriál)

Mínusy: 1.) Totálne nesympatická dvojica hlavných postáv - hlavne Maya Erskine - proste GRC. 2.) Priblblé dialógy postáv smerujúce k psycho-vzťahovej terapii - myslel som, že tu malo ísť hlavne o AKČNÚ komédiu. 3.) Finálna epizóda na NEUVERENIE - bohužiaľ doslova. Plusy: 1.) Pomerne dobrý výber exteriérov. 2.) Ron Perlman (E05)

Machři (2010)

Možno to niekomu úplne nesadlo, mne však perfektne. Totálna pohodovka s vtipnými prekáračkami po celý film. Tak dobre som sa už dávno nezasmial. Jedna z najlepších komédií za posledné roky. Možno až na to klišovité 10 minútové prehodnocovanie vzťahov, ale aj napriek tomu stále za 5. PS: FILM PRAVDEPODOBNE NIE JE URČENÝ INTELEKTUÁLNYM VRSTVÁM :)))

Starý páky (2009)

Tak schuti som sa už dávno nezasmial...

Proroctví (2009)

Výborný Sci-Fi/mystériózny filmík. Ten kto tvrdí, že po hodine si na film už asi nespomenie by sa mal aj naďalej venovať úplne inému filmovému žánru... veď také katastrofické scény ako boli pri leteckej havárii alebo v metre som už nevidel dávno, a priznám sa, otvorené ústa som mal ešte 5 minút po nich. Cage ničím neprekvapil, zahral svoju rolu štandardným výkonom. Až na záverečnú "jehovistickú scénu" bol film príjemným prekvapením.

Sedm životů (2008)

Film celkovo za 3*, škoda toho natiahnutého konca... Will však exceluje, u mňa jeden z najlepších hereckých výkonov za posledné obdobie, takže za 5*. No a keď sa to berie ako celok, neostáva mi hodnotiť nie ináč ako za 4*.

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Príjemná oddychovka, mne sa to páčilo. Pekné exteriéry, kopec efektov, akcia... a samozrejme vtipné hlášky. Ak niekto čakal niečo intelektuálne, musí si proste nabudúce zvoliť iný žáner. No a aby som nezabudol... zvracajúci jak alebo krava proste nemala chybu. Jediná vec, ktorá mi vo filme prekážala, bol viditeľne nízky vekový rozdiel medzi otcom a synom O'Connelovcami.

Crossroads (2002)

No myslím, že až také zlé to nebolo.

Rytíři nebes (2006)

Mám rád vojnové filmy... Mám rád rýchly a dynamický dej... Mám rád vybuchujúci Zeppelin :))) Proste skvelá komerčná oddychovka so štipkou romantiky.

Iluzionista (2006)

Výborný rodinný oddychový film s vynikajúcimi výkonmi hercov, podmanivou hudbou a skvelou atmosférou. Určite nie ale nič pre "rozmaznaných a náročných filmových fajnšmekrov", ktorý potrebujú o filme rozmýšľať dva mesiace a hľadať v ňom skryté posolstvo...