Král džungle (1997)

Naprosto povedený Tarzan. Brendan Fraser byl úžasný vždycky semi líbí ja hraje, ale tohle byla bomba smál jsem se ješte hodně dlouho potom. Ve spojení s vystrašenou Leslie Mann to byl koncert , který se nezapomíná. Poto ty dva pitomci , kterí vyváděli různé lumpárny tak ty mne taky dostali . No prostě ve spojení se všemi herci to byla podívaná pro celou rodinu a ještě víc....

Král komedie (1982)

Povedený v celku jednoduchý film. Robert de Niro v roly vtipálka, tak to jsem ještě neviděl, drsňácké role mu sedí více. Velice se mi líbil scénář, ale film byl na něj moc dlouhý. Mě tento typ show moc nezaujal, Scorsese točí mnohem lepší filmy s de Nirem. Ukázal nám, že když něco opravdu chcemem tak to jde.

Krása na zabití (1999)

I Love Kirsten Dunst, je všude skvělá. Kirstie Alley nikdy mi nebyla extra sympatická a nyní mi to dokázala :-). Zajímavý příběh se zajímavou kamerou, vlastně jsme se nedočkali plynulého děje v podání klidné kamery, ale útržků ze zákulisí. konec=Happy End

Krotitelé duchů (1984)

Vostrost jak svin , kazeta s filmeskem je již zančne opotřebovaná.

Krotitelé duchů II (1989)

Je pravda ,že 1 byla sai lepší ale já se ohromě bavil a doufam že mi kazeta dlouho vydrží.

Kruh (2002)

Na tento Ring jsem již nervy měl né jako u japonské verze. Nevím proč ale mne se zdál snímek poněkud slabý. Chybělo mi více emocí . Možná to bylo tím, že jsem byl natěšen právě z té japonské verze. Naomi každopádně jako vždy perlila a já se jen divil, ale to bylo asi tak všechno.

Krvavá lázeň (1999)

Tomuto filmu davám **** neboť jsem se asi si 30 minut po něm srovnával myšlenky.

Krysař (2003)

Je to hrozná kravina, ale mě se to moc líbilo.