Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

Už mě ty překladatelé serou. Originální název je Tokyijský Drift sakra a né žádná jízda. Drift-- Jedna z věcí, která mi chyběla ve filmech o závodění. Byl sice více film zaměřen na vztah mezi yakůzou a lidmi, lidmi a cizinci atd.. , ale to mi nevadilo bylo zde i pár pěkných záběrů s auty.

Řeč peněz (1997)

SUPRA FILMEK NEVIM CO PROTI MÁTE PUJCIL JSEM HO KAMOŠOVI A VON MI HO ZNICIL TAK MĚ TROCHU NAŠTVAL ,ALE TĚŠIM SE AŽ HO BUDOU ZASE DÁVAT.

Sám doma 3 (1997)

Hodnotím za 3 . Jako nouzovka na pozdní večery kde vás už nic nezajímá je tento film docela zábanvý víc nic.

Sám doma 4 (2002) (TV film) odpad!

Hodně ubohé i na Happyend.

Sametoví vrazi (2005)

Velice pofidérní filmeček nevím co by se na tom mohlo někomu něco líbit snad jen , že na český film bylo to velice pěkně natočeno a ještě lépe zahráno, ale jinak to stálo za prd. Nevím mě se to prostě nepáčí.

Samotáři (2000)

No tak tenhle filmeček je fuckt hustej nečekal sem že se někdo pustí až takhle odnážně do dneční mládeže a zobrazí ji téměř přesvědčivě. Dobré scény Macháček nezkalmal zahrál dobrýho vola jakse patří zhulenýho vždyť on sám to zná z vlasní zkušenosti takže nic novýho pro něj. Mě se film zamlouval jako velice pěkný český film.

Saturnin (1994)

Zajímavý inteligentní sluha, který dokáže zhodnotit a podříznout jakoukoli situaci, co si může více pán přát? Snad ještě nějakou tu ninfomanku.

Saw 2 (2005)

Nemohu ani říci jestli to bylo skalmání. Jednička začínala skvělou sérii Saw a první díl je prostě jedinečný. Ve dvojce jsme se setkali s nečím novým, příběh nám nabídl zajímavá překvapení i námět pro pokračování. Ale v celku mi vše připadalo moc suché.

Scooby-Doo (2002)

Bavil sem se líbilo se midocela i zpracování i příběh.