Bod obnovy (2023)

Chtěl jsem se vyjádřit obšírněji, zmínit solidní vizuální efekty, pozastavit se nad nezajímavým hraním hlavní představitelky, ale nakonec jen sděluji, že se ztotožňuji s výstižným  obsahem telegramu jistého V.  Až na to, že V. dal milosrdně 3 *. Já k tomu důvod nevidím, dávám 2.

Fargo - Season 5 (2023) (série)

Výborný, hutný scénář, skvělý casting a především - výsledek je VELMI zábavný.

Bastard (2023)

Za ztvárnění postavy Mikkelsenem uznání. Jinak ovšem, přes veškerou brutalitu, pohádka. Někdy až extrémně zjednodušující.

Medvěd (2022) (seriál)

Uvařit z námětu třetí řadu, bude značně nastavovaná kaše. Vše bylo řečeno, zázračné proměny nastaly, herecké koncerty některých postav oceněny.

The Royal Hotel (2023)

Film se slabým scénářem nezachránila ani postava Hanny v podání vždy skvělé Julie Garner. Divím se, že roli přijala. Zřejmě kvůli přátelství s režisérkou, která v rozhovorech otevřeně přiznává, že očekává úspěch filmu díky velkému herectví Julie Garner.

Equalizer 3: Poslední kapitola (2023)

Když s panem režisérem pracují dvě staré páky, z nichž jedna je tříoskarový kameraman, vznikne film, radost pohledět.

Mission: Impossible Odplata - První část (2023)

Když se rozhodnete zhlédnout tolikátou misi, víte do čeho jdete. A tato, velenákladná, skutečně potěší, stopáž není překážkou. Docela se těším na pokračování.

Baletka (2023)

Mimořádně pečlivě připravené akční scény, přehledné, natočené kamerami z mnoha úhlů. Radost pohledět! Hudební doprovod vychází vstříc západním zvyklostem.

Pathaan (2023)

Nevydržel jsem to dokoukat a došel jsem k závěru, že ten film je pouze pro Indy.  No a teď se divím vysokému hodnocení zde. Jsem většinovým názorem ovlivněn a zvyšuji své hodnocení na 1 *.

65 (2023)

Převládají prvky dobrodružného filmu nad technicistním  sci-Fi. Dávám 3 *, ale takové poctivé.