Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Pre mňa určite jeden z top seriálov, na ktorom sa mi veľmi páčilo to, že úroveň sa , nie ako vo väčšine seriálov, postupne s pribúdajúcimi sériami neznižovala, ale skôr naopak, rástla. Bohužiaľ táto skutočnosť sa zmenila s odchodom Charlieho Sheena. Charlie bol proste postavou, ktorá mala vždy čo ponúknuť a na ktorej sa naozaj dal vystavať seriál môjmu srdcu blízky. Nie žeby som Ashtona nemal rád, práve naopak, patrí k mojim obľúbeným seriálovým hercom, ale výraznosť jeho postavy je na míle vzdialená tej Charlieho. 5 hviezdičiek nechávam ako nostalgickú spomienku na obľúbený sitkom, ktorý bohužiaľ ide z kopca a obávam sa že lepšie to už asi nebude.

Příšerky z podkroví (2009)

Takto si predstavujem rodinnú komédiu - strelený nápad s deťmi, ktoré stoja pred úlohou zachrániť našu planétu pred zlými mimozemšťanmi. Samozrejme nesmú chýbať ani rozličné technologické výdobytky, ktoré obohacujú celý film. No a klobúk dolu pre Robertom Hoffmanom, tie jeho ksichtíky a pohybové kreácie boli na popukanie.

Nezapomeň na mě (2010)

Neviem, čo konkrétne chcel tento film divákovi povedať, ale zrejme tu šlo o prezentovanie dôležitosti istých životných hodnôt. V tom prípade by som však očakával prepracovanejšiu psychológiu jednotlivých postáv, pretože mne samotný priebeh deja prišiel ako z nejakého typického romantického filmu, akurát že to bolo celé okorenené o tragické udalosti z minulosti doliehajúce na postavy. Očakával by som aj, že úvodná scéna bude mať väčší dopad na dej, avšak prakticky tam vôbec nemusela byť. Záver trocha nečakaný ale slzy ma z toho akosi nechytali. Suma sumarum , film ma veľmi neoslovil ani nevtiahol do deja, ale menej ako 2 hviezdičky si to zasa určite nezaslúži.

Love (2011)

Na slovenské pomery svieži film, v ktorom sa mi herecké výkony nezdali až také nasilu ako u väčšiny slovenských či už filmov alebo seriálov z poslednej doby. Príbeh ma ničím výnimočným neprekvapil a viacmenej veľa vecí sa dalo očakávať, napriek tomu sa na to dalo celkom pozerať a rýchlo mi to zbehlo. Akurát niektoré "náhody" vo filme boli už podľa mňa trošku moc.

Pařba v Bangkoku (2011)

Film splnil presne to čo som od neho očakával a to hlavne množstvo bláznivých situácií, na ktorých som sa veľmi dobre zabával. Veľmi sa mi páčil nápad presunúť film do iného prostredia než je to typické americké, lebo v Thajsku sa dajú zažiť veci ktoré proste v Amerike nie je až tak možné zažiť (shemale atď. ) a proste podľa mňa táto zmena filmu prospela. Určite nadpriemerná komédia, hlavne ak to porovnám s tými čo vychádzajú v poslednej dobe. Akurát som zvedavý, čo nové sa dá ešte vymyslieť na trojku, ale nechám sa prekvapiť :)

Moje superbejvalka (2006)

Neortodoxné príbehy na filmoch mám rád a žiarlivá pomstychtivá superhrdinka, tak to som ešte nezažil. Taktiež hlavný hrdina mi prišiel z nejakých tajomných príčin veľmi sympatický, dosť som sa aj zasmial, čiže pre mňa jednoznačne nadpriemerná komédia.

Farmář hledá ženu SK (2010) (pořad)

Začal som pozerať až od druhej série, ale nemá to chybu. Je pravda že človek miestami nevie či sa má smiať alebo plakať a tiež na niektorých farmách je zábava slabšia, napriek tomu sa na tom zasmejem ako na málo čom. A Štefan je riadny šéfko.

Hellraiser (1987)

Zaujímavý príbeh, originálne príšerky a aj stupňovanie deja sa mi na filme dosť páčilo. Bohužiaľ, v mojich očiach konali postavy niekedy až príliš nelogicky a to nemám rád, taktiež záver bol podľa mňa akýsi divoký, preto som aj trochu ubral z celkového hodnotenia. Ale ešte raz by som si to ešte určite niekedy v budúcnosti pozrel...