• Thriller

Kick-Ass (2010)

Asi nerozumím komiksům, ale trochu jsem nechápal na jakej žánr koukám, možná to byl účel a nebo povinnost, to nevím. Každopádně je to na mě až moc utopické... To bude nejspíš tím komiksem. Nesedlo mi to, ale přesto akčně povedené..

Vyfič! (2009)

Zpočátku trochu nudné a trvalo mi, než jsem se dostal do děje, ale v druhé polovině, kdy aspoň mě film pohltil jsem si to užil. E. Page dostala možná trochu malý prostor, pokud nepočítáte to bruslení na dráze..

Zakletý v čase (2009)

Ono to bylo krásé, ale na mě příliš zamotané a nutilo mě to přemýšlet nad jistými paradoxy a především nad časovými skoky ... Často to bylo nepochopitelné, avšak atmosféra a hudba opravdu zdařilá.

Všude dobře, proč být doma (2009)

Krásná hudba, netradiční humor, vtipné dialogy, zajímavý námět, příjemná režije... to celé za krásných 80%.

Zmije (1994) (seriál)

Presne jako psal "Superpero" jako malej jsem byl z tohoto unesen :)

Americký zločin (2007)

Je mi z toho špatně a běhá mi mráz po zádech. Atmosféra výtečně popisuje dobu, ale režie není tak úchvatná (něco málo tomu chybí). Děj je srdcervoucí a je podle skutečné události! Bál jsem se, že snímek ani nedokoukám, jak mi Sylvie bylo líto. Ellen Page jednoho dne získá Oscara, na to dám jed.. Díky ní dávám plný počet.

Potomci lidí (2006)

Není co dodat, ta atmosféra byla skvostná! A scéna při východu z baráku .... nezapomenutelná.

Melodie mého srdce (2007)

aaaaaaa :D Jojo, klasické americké pojetí krásného osudu :) Negativem tohohle filmu je to, že mu to vlastně nevěříte, je to až absurdní, jak se všechno krásně nahodile posouvá správným směrem. Ale budu upřímný, v noci jsem u toho vydržel a kamera, režije a hudba je naprosto skvostná. Na mě to udělalo ten správný dojem :) Po shlédnutí jsem měkkej a dávám plný počet :) Je to hrozně hezký :)

Lítám v tom (2009)

Hrozně hezký film, vážně. Anna Kendrick, George Clooney aj ta Vera tady moc pěkně všichni zahráli. Vážně se mi to odst líbilo, zajimavý námět. Ale nemužu dát 5* :) Na to mi tam něco chybělo .)

Nic než pravda (2008)

Tak od tohoto jsem čekal o dost víc, film mě hodně bavil, mám rád chytrý děj s myšlenkou a pointou a obsazení Kate, Very a Matta se mi hodně líbilo, jen mě zklamalo posledních 5 min filmu. Nečekal jsem to, ale ztrácí to chuť vzhledem k vůni během celého filmu. Jinak moc pěkné 70% za mě.