Underworld (2003)

Vyborny napad boje upíru s vlkodlaky trochu kazi scenar,ktery neni jednim z nejlepsich.Ale i presto je film skvely diky vybornym akcim a specialnim efektum.Take me velmi nadchla Kate Beckinsale,ktera v tomto filmu primo zari a je naprosto sexy.Herci ve vedlejsich rolich nejsou nejlepsi,ale i tak hodotim vysoko.

Dobrý Will Hunting (1997)

Vyborne sepsany scenar dvou skvelych hercu Matta Damona a Bena Afflecka,kteri v tomto filmu hraji primo vytecne.Take vedlejsi role jsou skvele,zvlaste Robin Williams,ktery dostal za tuto roli Oscara.I presto,ze tento druh filmu moc nesleduji,tenhle jsem si primo vychutnal a je stejne dobry i po nekolika shlednutich.Po celou dobu filmu jsem nespustil z obrazovky oci.

Prostě sexy (2002)

Tato romanticka komedie byla podle me az moc blazniva.U nekterych vtipnych scen jsem se smal,ale nektere mi pripadaly az trapne.Avsak trojice Cameron Diaz,Christina Applegate a Selma Blair,v tomto filmu zahrala primo skvele.Zvlaste Ch. Applegate se na svoji roli velmi dobre hodila.Nebyt teto trojice,bylo by moje hodnoceni jeste nizsi.Take scenar postradal napaditost.Celkove podprumerna komedie se skvelymi hereckami.

Úsvit mrtvých (2004)

Tento horor(da-li se to tak nazvat) me moc nenadchl.V hororu bych se mel bat,ale tady kdyz uz jsem se zacinal bat,tak jsem se musel zasmat nejake vtipne scene a to mi prerusovalo cely zazitek z hororoveho filmu.A navic hororu se zombie je tu az dost a tenhle se nijak neodlisuje od ostatnich.Vykony hercu byly uspokojive a rezie taky dobra.Takze prumer.

Pošli to dál (2000)

Tento vyborne sepsany scenar na tema zlepseni naseho prohnileho sveta se mi velice libi.Film je plny citovych scen a velmi necekany konec me uplne dostal.A jeste k tomu vsemu vyborne hrajici Helen Hunt.Pro me jako citove zalozeneho cloveka je tento film uplna filmova pochoutka.

Teror ve vlaku (2002)

Kdyz jsem se dival na tento film,hned jsem videl jasnou podobu se Seagalovym Prepadenim 2,ktere je temer o dve tridy lepsi. J.C. Van Damme nepredvedl mnoho a ani vedlejsi role me nijak nenadchly.Pripada mi,ze si na tomto filmu jeho tvurci nedali prilis zalezet.Pribeh je primo stupidni a akce me vubec nijak neoslovily.Ke konci filmu,kdy by mel film gradovat,jsem temer usinal.

Constantine (2005)

Constantine je film,ktery me na zacatku chytil a az do konce jsem se nemohl odlepit od obrazovky.Skvele vykony Keanu Reevese a jeste lepsi Rachel Weisz me uplne odzbrojily.Reevesovi tato role padne tak,ze uz si skoro ani nevzpomenu,ze byl nejaky Matrix.Velke mnozstvi akci s digitalnimi efekty jen pridaly na celkovem dojmu z filmu,ktery je podle me nejlepsim filmem na comicsove motivy.Zvukova stranka filmu je take vyborne zpracovana,pri akcich je vyber hudby temer dokonaly.Celkove jeden z nejlepsich filmu posledni doby.

Poslední skaut (1991)

Tento film jsem videl asi 50x a stale se mi libi.Bruce Wilis v jedne ze svych nejlepsich roli.Vtipne hlasky Bruce Willise jsou jiz velmi zname a zazite v podvedomi nejednoho filmoveho fajnsmekra.I pres neprilis presvedcive vykony hercu ve vedlejsich rolich je Posledni skaut jednim z nejlepsich filmu 90. let.