Válka skladů (2010) (pořad)

Je to jako rozbalovat Kinder vajíčko, tudíž zábavné :) Mohla bych to sledovat od rána do večera.

V Bruggách (2008)

V Bruggách je melancholický film o chlapském přátelství a cti, jemuž dodává zábavnou stránku věčně otrávený Ray (Colin Farrell), který nemá ani tušení, jak moc nepříjemným se pobyt v Bruggách stane. Trpaslík (ne, pardon! liliput! ) na koňských sedativech má v tomto snímku mnohem větší význam, než by divák vůbec mohl čekat. Třešničkou na dortu je poetický konec, který není explicitně vyřčen. Jak nejsem fanda neuzavřených filmů, tak tady byl nejlepším možným řešením, které celou myšlenku hezky podtrhne.

Ve jménu Angela (2002)

Oblíbenec Stallone po boku s krásnou Madelaine Stowe tvoří příjemné duo v milém a zábavném filmu. Co bych důrazně vytkla je Stallonův dabing-u takto známých a často hrajících herců je to pro mě velký problém, je to prostě jako Kačer Donald s Mickeyho ušima, nepatří to k sobě! Ne a ne! Jinak za příjemné pobavení dávám čtyři hvězdičky.

Vinaři (2014) (seriál) odpad!

Po shlédnutí jednoho jediného dílu nemůžu hodnotit jinak, než "odpad!". To, že z Moraváků dělá filmařský štáb idioty, již řečeno bylo a nebudu to znovu rozebírat, ale to, že se netrefili nářečím, pravidelně na něj zapomínají a k tomu všemu nebyli schopni si zjistit nic o vinařství (soudím dle mnohých chyb v nalévání a degustaci vína), to už mě dorazilo. Třešničku na dortu tomu dávají totálně nezvládnuté herecké výkony mladých herců. Sorry, ale tohle fakt ne.

21 gramů (2003)

Celý film má slušný potenciál i výborné herce, ale nevyužije je. Prostě mi chybí dokreslení nějaké větší myšlenky. Celkově nemám ráda filmy, kde si můžu vymyslet více verzí konce. Sice nejsem hňup, aby mě různé možnosti závěru nenapadly, ale nemůžu pak ohodnotit režiséra za dobrý nápad, mám-li si ho sama domyslet a zůstat v tom, že nevím, zda měl stejný záměr. Dvě hodiny čekat na to, že si mám dotvořit pointu sama, se mi nelíbí. Tudíž dávám tři hvězdičky.

60 sekund (2000)

Není to až tak výjimečný film, ale ty auta jsou nadpozemská:) Proto 3* za průměrný film a další * za krásná auta.