ROBOTER

ROBOTER

Miroslav B.

okres Ostrava
Я твой слуга, я твой работник

homepage
Twitter: kraftwerkkxcz

6 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 28.9.2011
  Pjotr Mamonov
  (herec)

  Pjotr Mamonov je známý nejen pro své sugestivně ztvárněné filmové role - je totiž především hudebníkem. V 80. letech založil žánrově obtížně zařaditelnou skupinu Zvuki Mu (jejíž jedno album produkoval Brian Eno) a stal se jejím zpěvákem a autorem textů. Je znám mimo jiné svým originálním vystupováním na pódiu, kdy se během… (více)

  • 28.5.2011
  Mikis Theodorakis
  (skladatel)

  Mikis Theodorakis se narodil na řeckém ostrově Chios, ale své dětství trávil na několika místech v Řecku (Mytiléna, Kefalénia či Patras). Hudbě se začal věnovat již v dětství. V roce 1943 přišel do Atén, kde se přidal do Řecké osvobozenecké armády. Během občanské války, která vypukla mezi komunistickými a prozápadními silami… (více)

  • 28.5.2011
  Tommy Wiseau
  (herec)

  Tommy Wiseau je americký režisér, herec a producent. O jeho osobním životě a mládí toho není moc známo - navzdory svému východoevropskému přízvuku Wiseau tvrdí, že vyrůstal v New Orleans a dlouho žil ve Francii. Prohlásil také, že před tím, než se začal věnovat filmu, chtěl být rockovou hvězdou.

  Jeho nejznámějším počinem, který… (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace