The Haunting - Jak Steven viděl ducha (2018) (epizoda)

Brutální atmosféra. Asi po čtvrt hodince jsem si musel dát pauzu, stály mi snad všechny chlupy na těle! Uznávám ale, že svou roli sehrálo, že máme malé děti a já na to koukal sám. Zbytek dílu naštěstí trochu zvolnil do klasiky. :) 85%

The Haunting - Dům na kopci (2018) (série)

Brutální atmosféra s propracovaným prolínáním dílů a časových linek. Asi po čtvrt hodince jsem si musel dát pauzu, stály mi snad všechny chlupy na těle! Uznávám ale, že svou roli sehrálo, že máme malé děti. Postupem času se sice vytrácí strach, zase se ale pěkně vyplňuje celý příběh. 85%

Superpříšerky (2017) (seriál)

Naše malá má tenhle seriál moc ráda, ale já u první série trpěl jak zvíře. :) Je to dost infantilní, stereotypní a hlavně ta hudba mi drásala nervy. Ale beru, že já nejsem cílovka. U třetí série přišla velká změna a většina negativ se skoro vytratila. 50% PS: Doporučuji raději Dračí záchranáře.

Půjčovna masa - Série 2 (2020) (série)

Zde musím jít proti proudu, změnu pouzdra hlavního hrdiny jsem nadmíru uvítal. Tempo sice vlažnější a vedlejší postavy o poznání horší než v první sérii, ale jinak stále vysoká laťka co se provedení týče. Nejvíc mi chybělo to, že se ubralo na brutálních záběrech a nahotě. Jinak příběh za mě úplně v pohodě, kvalitní sci-fi. 75%

Půjčovna masa - Série 1 (2018) (série)

Přes vlažný rozjezd nakonec skvělej sci-fi seriál! Zde vychvalovaný Joel Kinnaman mi nesedl jako dlouho nikdo další, skoro jsem to kvůli němu po pár dílech vzdal. Musím však dodat, že v druhé půlce jsem byl nadmíru spokojený. Obrovská pochvala za neskrývanou brutalitu i nahotu. Příběh a zpracování super. 80%

Půjčovna masa (2018) (seriál)

Přes vlažný rozjezd nakonec skvělej sci-fi seriál! Hlavní hrdina první série mi nesedl jako dlouho nikdo další, ale musím uznat, že v druhé půlce jsem musel změnit názor, za to respekt. Obrovská pochvala za neskrývanou brutalitu i nahotu, která se však v druhé sérii značně zredukovala. Příběh a zpracování super. Těším se, co přijde dál. 80%

Černobyl (2019) (seriál)

Naprostej masakr! Už jsem to psal u Narcos, takovuhle atmosféru dokážou vybudovat jenom skutečné události. Je to zkrátka koncentrát deprese, úzkosti a znechucení, který nutí člověka přemýšlet a zase přemýšlet. Zřejmě první věc, která se v mých očích limitně blíží 100% hodnocení. A to to píšu s notným odstupem.

Narcos: Mexiko - Série 2 (2020) (série)

Stále stejná pecka, komu se líbila první série Mexika, nebude zklamán. Tempo stále rozvážné, ale je tam několik skvělých momentů. Závěrečné díly napínavé a poslední Felixův monolog skvostnej. 85%

Narcos: Mexiko - Série 1 (2018) (série)

Mexiko jede ve stejně drsném stylu jako předchozí série Narcos. Začíná se od nuly a je trochu vlažné tempo, ale jinak super. Bohužel mi těžce nesedl Michael Peña, ale to může být jen můj problém. 85%