127 hodin (2010)

Veľmi pôsobivá dráma, jednoduché, ale účinné spracovanie. S Aronom som bol zžitý od začiatku do konca a to spracovanie jeho myšlienok, pocitov a spomienok, ktoré prežíval. Super. Ku koncu mi behal mráz po chrbte.

Nezastavitelný (2010)

Na to, že to bol Tony Scott, to nebolo vôbec vidieť ani poznať.

Čarodějův učeň (2010)

Od tohto film som čakal akčnú zábavu s jemným nádychom fantasy. To sa aj dostavilo. 65%

Test (2003)

Zaujalo ma obsadenie dvoch hlavných hercov, tak som sa na tento film podujal, aj keď po dlhom čase, ale moje nadšenie pred filmom sa potvrdilo len do istej miery. Film chce podľa všetkého fungovať úplne inak, ako funguje. Ale aj tak sa jedná o kvalitnejší snímok, takže silnejšie 3*

Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka (2010)

Bohužiaľ veľké sklamanie. Príbeh zakopáva na každom kroku, vykreslenie charakterov nikde, celkový spád to malo veľmi slabý a Will Poulter mi šiel veľmi na nervy, kým bol malý chlapec. Mal ostať drakom. Dve * dávam za posledných 20 minút, kedy to konečne dostalo nejaký spád. A to 3D sa absolútne nepodarilo. Dokonca v tomto filme ani nemalo čo robiť.

Boj (2007)

čakal som, že Li a Statham predvedú akčnú jazdu, ako sa na nich patrí. No nech robili, čo mohli, film nepotiahli. Nie žeby za to mohli oni. To skôr dobabraný scenár a divoký a neprehľadný strih. Liho aj Stathama mám rád. Ale z tohto námetu šlo určite dostať aj oveľa viac.

Kronika rodu Spiderwicků (2008)

Príjemné detské fantasy. Pekne spracované, len ten fantasy svet mohol byť troška viac rozvinutý.

Město duchů (2008)

Konečné hodnotenie, priemer. Páčilo sa mi to, ale nejako ma to nenadchlo.

Black Button (2007)

Myšlienka dobrá, len ten mŕtvy chlap nehral až tak presvedčivo.

Gangsteři (2010)

U mňa priemer. Žiadne veľké prekvapenie sa nekonalo, ale na druhej strane som od toho filmu dostal to, čo som očakával. Ale na The Town sa to nechytá.