Noc hrůzy (2011)

Naozaj milé prekvapenie. Charizmatický Colin a rola upíra mu naozaj sadla. Zaujala ma hlavne scéna v aute, kde ich upír prenasledoval, to otáčanie kamery. Taktiež miešanie hororu s vtipnými scénami bolo tak akurát, aj keď označenie komédia považujem za mierne zavádzajúce. THE BEST však bol David Tennant, ktorého som si užíval naplno. Skrátka ľakačky, akcia, napätie a štipka humoru v príbehu s rýchlym spádom, kde sa zbytočne nezdržiavali s úvodom. Pre mňa 100 % and....fucking E-bay :D

VALL-I (2008)

Najsympatickejší robotík, aký kedy existoval vo svete animácie. Úžasné stvárnenie spustošenej zeme, podmanivá hudba a atmosféra, a plnohodnotný odkaz ľuďom. Pre mňa jeden z najlepších animákov vôbec. Koľko vecí sa dá vyjadriť aj bez slov :)

Pán času (2005) (seriál)

Pre mňa najlepší seriál, aký som doteraz mal možnosť sledovať. Toľko originality, nápadov, emócií, napätia, strachu, vtipu, zmiešaného s vždy charizmatickým doktorom, to som ešte nevidel. Čo epizóda, to nový nápad a výborná atmosféra a takisto hudba. Tento seriál som si jednoducho zamiloval. 100%

Star Trek (2009)

Seriálu Star Trek som nikdy veľmi neholdoval, nebavilo ma to. Preto mi aj dlhší čas trvalo, kým som sa odhodlal pozrieť si tento film. Náhodou som videl len trailer, a nadobudol som dojem, že by to mohla byť celkom zábava. A ono sa z toho stalo jedno veľké pozitívne prekvapenie. Akcia, humor, žiadne hluché miesta, proste nadupaný sci-fi film, aký som už dlho nevidel. Jeden z mála filmov, kde ľutujem, že som to nevidel na veľkom plátne. S pokojným svedomím môžem dať 5*

Zdrojový kód (2011)

Jednoduchý, ale pritom prepracovaný film. Výborná práca s kamerou, strih, scenár a výkon Jakea Gyllenhaala. Výborná práca. Konečne po dlhej dobe niečo, pri čom som nezaspal, aj keď som bol neskutočne unavený :-) 90%

Rychle a zběsile 5 (2011)

Viac akčný ako závodný film, oproti predchádzajúcim dielom, ale bola to naozaj parádna jazda. A obsadenie "The Rock" bola najlepšia voľba pre tento film. Teším sa na šestku :)

Zrození šampióna (2009)

Veľmi silný príbeh, a nekompromisná a tvrdá Sandra Bullock tak, ako ju poznám. Príjemný filmový zážitok, ku ktorému sa určite ešte vrátim. Pohľad na Michaela chytal za srdce, dokonale zahraná rola a dosadení herci. Nehodnotím tu však len film samotný, ale celkovo aj to, že sa to skutočne stalo. Toto si zaslúži 5 hviezdičiek.

96 hodin (2008)

100%- tná akcia a príbeh, tempo, super Liam Neeson, film má presne tú atmosféru, akú má mať. Proste parádička. Rád sa k nemu hocikedy vrátim.

Comeback (2008) (seriál)

Konečne seriál pri ktorom si oddýchnem a ktorý ma s každým ďalším dielom baví viac a viac. Výber hercov snáď ani lepší byť nemohol. Sympatický pivný metalista Ozzák, hundrajúci Tomáš Paci a jeho krásna dcéra Iva. A do toho Lexa a Saša....oddych, ako má byť. Hovorte si čo chcete, ale toto sa TV Nova podarilo na jednotku.

Serenity (2005)

Seriál som nevidel, a možno aj preto ma film nijako zvlášť nezaujal. No celý čas som zo seba nemohol dostať pocit, že sa pozerám na TV film. Možno nie som objektívny, ale jednoducho do tohto nie som zasvätený.// Film som znova videl po dopozeraní seriálu, a hanbím sa za svoje hodnotenie :P musím zvýšiť na 5. Keďže seriál bol super, a film pokladám za jeho dôstojné ukončenie.