Ikarie XB 1 (1963)

Pro mě obrovské překvapení. Vesmírné putování za nalezením nových světů. Byl jsem ohromen.

Zuřící býk (1980)

Spojení De Niro - Scorsese opět na výbornou...

Star Trek (2009)

Stručně řečeno úžasné sci-fi. Strhující akce, úchvatné efekty. 100%

Taková je Anglie (2006)

Film bych ohodnotil za 4 hvězdičky, ale vynikající hudba davá 100%. 2tone it

Ghost Dog - Cesta samuraje (1999)

Podle mě naprosto vyjímečný film. Odvaha, zbabělost, přátelství i osamělost, skvělá hudba a hlavně jeden samuraj " Ghost Dog " a slovy jeho nejlepšího přítele je jako medvěd " samotářské zvíře, snadno si zvykne na všechny podnebí. Když má hojnost potravy, dělí se ve smečce i přes svou samotářskou povahu. Je hrozivý protivník, ale postrádá instinkt dravce. Když je však vyrušen či zraněn, může být velmi nebezpečný "

Cesta do pravěku (1955)

Film mého dětství. Geniální režisér, úchvatné triky, nádherně vytvořená zvířata (počínaje mamutem a mlokem z bažin konče).

Carnivale (2003) (seriál)

Tajemná atmosféra kočujícího podniku, který má bavit a zároveň děsit své návštěvníky. Skvadra nejpodivnějších lidí od vousaté ženy, jejího slepého milence s telepatickými schopnostmi, liliputána, který je pravou rukou znetvořeného člověka nazývaného " vedení " (nikdy nevychází ze své maringotky) rozhodujícího o všem, co se v této komunitě odehrává, až po nejrůznější tenťáky. Výborně natočený seriál, který si najde jistě mnoho obdivovatelů.

Gauneři (1992)

" Všichni by chtěli být pan černý "

Mladý mistr (1980)

Skvělá akce, nepřekonatelné bojové scény (vysvobození hlavního záporáka z policejního doprovodu je úžasné) a v neposlední řadě vynikající Jackie Chan. A závěrečný fight opravdu nemá chybu! 100%

Akta X (1993) (seriál)

The truth is out there