Strážci Galaxie (2014)

Paráda, není co vytknout. Vtipné, zábavné, akorád dlouhé, žádná hluchá místa, vyvážené..fakt jsem se pobavila, vivat Marvel!

Památkáři (2014)

Jakožto milovnici umění, která větčinu dotyčných skostů viděla na vlastní oči se mě film dotknul a moc se mi líbil

Zakázaná touha (1998)

neurazí, nenadchne..akorád to nějak postrádá pointu..nebo tedy ta pointa co to má je nějaká bezzubá

Vlk z Wall Street (2013)

3 hodiny a já se faakt nenudila, Loe je prostě výborný herec..jak fakt, opět to dokazuje, celý film více méně stojí na něm a on to utáhne.

Millerovi na tripu (2013)

chacha, chichi, chocho.ne fakt to nebylo vtipný. jen ten striptýz stál za to

Plán útěku (2013)

kdyby v tom nehrál Stallone a Švarcík tak ten film vyšumí v moři průměrna - herecké obsazení je to nejzajímavější na celém filmu a s každou minutou je to stále méně zajímavé, předvídatelnější a nelogičtější

Rivalové (2013)

jo vlastně tomu filmu nemám co vytknout..ale prostě na 5 hvězd nemá

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

zatím 4 a 1/2..možná po druhém zhlédnutím přehodnotím na 5, ale zatím jsem to ještě nestrávila...oproti jedničce je to akčnější, není tak milé, žádné úchvatné záběry na okolí podkreslené výbornou muzikou. Vlastně tady ani soundtrack nemá moc šanci, kde vyniknout a proto spíše zanikl. Jako mínus hodnotím přepracování původních scén na jiné, zvlášť, když je to dle mého názoru zbytečné..proč ta scéna s Medděvem? Jako plus hodnotím přidání dějové linie Gandalfa..to v knize není a chybí to tam. Přidání postavy elfky a Legolase shledávám jako neutrální počin.

Ledové království (2013)

s ohledem na skutečnost, že Na Vlasku jsem dala 4 hvězdy musím tomuhle dát tři..není to tak dobré..ale je to klasika