(Ne)zadaní (2013)

teda nikdy bych nevěřila, že lze natočit romantický film pro kluky..ale kluci na romantický filmy nekoukaj..proto tohle vlastně není ani moc romantický (ve smyslu slova pro ženy)..tohle je samé: oo já jsem takovej frajer, píchám dost holek, mám dobrou kuřbu, nechci závazky...Pro holky ten film není a chlapské publikum si najde těžko, když hlavní roli hraje Zac, na kterýho jsou chlapi alergičtí od té doby, co je jejich drahé polovičky donutili jít na HS musical a pak potají vzdychali do popcornu, jak je krásnej..

Chlap na roztrhání (2012)

zábavné a nepitomé..a k tomu Gerard..Gerard..s ní prostě nebude žádný film nezáživný :D (pardon)

Lucy (2014)

u mě dobrý, kouká že hodnocení jsou dost nejednotná..mě se líbil námět i zpracování, jediné co bych filmu vytkla jsou ty "animace" k přednášce Morgana..myslím že každý dokáže pochopit, co jsou příznivé podmínky a nepříznivé a není třeba nám to obrázkově vysvětlovat..zbytečný čas. Taky se mi líbí sledovat, kam se Lucy posune v dalších procentech. Jsem ráda, že se tvůrci nepustili do nějaké akční rvačky, kterou to chvíli zavánělo (hlavně při přebírání zásilky od ostatních kurýrů), ale drželi se mentální síly hrdinky. Celkově za mě zajímavý počin o kterém budu ještě chvíli přemýšlet.

Klub poslední naděje (2013)

pěkný příběh o boji člověka o život, o boji proti farmaceutickým firmám, o boji proti systému..navíc ty herecké výkony! Matthew i Jared byli úžasní..Jared byl dokonce hezčí holka než Jennifer :) Tenhle film není tak úplně "historický" farmaceutická mašinérie stále jede..stále ruku v ruce s lékaři, pojišťovnama...

Jack Ryan: V utajení (2014)

nuda, nuda, nuda..hlavně první půlka filmu je tvou svou zkratkovitostí pěkně nudná..druhá půlka už je trochu lepší, ale i tak..na to jaké to má obsazení, to byl dost propadák

127 hodin (2010)

už jsme si opravdu, ale opravdu myslela, že Franco neumí hrát..ve všem, kde jsem ho viděla předváděl dokola asi tak 3 výrazy..až tady konečně projevil více emocí. Film pěkně utíkal, byl napínavý..krásné scenérie

Vampire Academy (2014)

no takhle..náhodou jsem četla předlohu a oceňuji, že alespoň jednou obsadili herce, kteří odpovídají knize..Hlavně Zoey je v hlavní roli velice příjemná a nenucená..ale připadá mi, že ten film je děsně povrchní, kdo to nečetl, nechápe, nestíhá..škoda, protože tahle série má komerční potencionál, jen kdyby se jí dostalo více péče

Útěk do divočiny (2007)

asi nejsem pro tento film dobrý divák..netrpím existenční krizí, nejsem čtenářem gogola a nejsem ani filozof...s jednáním hlavní postavy se nemůžu ztotožnit..dokonce mi v první půlce filmu přišla dost nesympatická..mladý kluk, co si myslí, že objevil smysl života a jen on sám jediný všechno ví a vše zná, chodí si po světě a poučuje ostatní lidi..

Kingsman: Tajná služba (2014)

jedna z nejlepších postav S.L Jacksona..výborný Colin a vůbec vše zábavné, hravé..rozhodně potencionál na další díl, jen jsem doufala, že Colin to přežil :(