Co je šeptem... (2005)

Nech vsetci sulozia so vsetkymi. A ak su si nie isty so svadbou, nech vyhladaju neznameho impotenta, ten ich pretiahne a vsetko bude fajn. Najlepsie takeho, co si dal ich babicku a aj mamicku. Len nech potom nemaju svadbu a nehraju sa na romantiku. Lebo svadba ich neochrani pred tym blbym pocitom, ze su defacto k...y. Kriste, ako ma toto vytaca. Hviezdicky davam za Aniston.

Experiment (2010)

Tak zly vyber hercov som davno nevidel :( skoda, ze aj napriek jasnym udalostiam sa nedokazali vyhrat s psychologiou postav a pridavaju nasilie, ktore sa nestalo.

Kandidát (2013)

4* som dal vzhladom na nase slovenske filmy. Paradny strih, kamera, dej nestoji, plynie a aj herci hraju (neratam ten team v agenture, to je parodia). A konecne dialogy, v ktorych sa picuje a kurvuje ako v beznom rozhovore nasho naroda.

Až do smrti (2007)

Dal by som 4*, ale nebolo by to fer k ostatnym filmom, ktorym som ich dal. Chcel som tym len povedat, ze to bol ozaj vyborne zahrany film Jean-Claude Van Dammom. Cize tie 4 by boli pre neho. A myslim to vazne.

Zpověď americké nevěsty (2005) (TV film)

Vzdy ma fascinovalo, ako nezmyselne niekto vie minut vela penazi na nic. Ako ja na jogurty, co sa mi pokazia. Tiez nechapem, preco to robim.

Láska na vlásku (2014)

Technicky a vypravne paradne, no ten scenar to zabil. Chybal humor, nadhlad a to nieco, co z rozpravky nas tak pritahuje. A ta Celeste to malo byt co? Vyhrala daku sutaz vyrobku z Panelaku?

Netvor (2011) odpad!

V jednom mali pravdu, pekni ludia to maju v zivote lahsie. Ostatne je idealizmus. Dokonali ludia, ako hlavna slecna, neexistuju. Bohuzial.

Dvanáct měsíčků (2012) (TV film)

Bola doba, ked bratia vedeli tocit rozpravky. Alebo som uz az moc stary a vsetko straca to detske caro.

Bitevní loď (2012)

Vyborna ironia, ako Vesmirna pechota. Spomenme si nato, ked sa budeme k filmu vracat o 10 rokov. Paradny vizual, fajnovi Ufoni.