Mezi řádky (2007)

Tohle tady už bylo několikrát. Mladá učitelka co srovná do laťky rozdováděné studenty (negry a hispánce s gunama za pasem, kde půlka z nich už prošla kriminálem - takže něco jako Crips & Bloods). To samo o sobě by bylo příliš jednoduché, chybí tu přece záporák. Takže její ředitelka a kolega učitel jí budou házet klacky pod nohy, jak to jen jde. Jsou to pěkný rasisti a tak se nehodí, aby jí a její třídu prostě a jednoduše neřešili. Od první půl hodiny jsem byl pouze zvědavý, jestli tato sračka zkončí happy-endem nebo dojákem.

Honza málem králem (1977)

Jiří Korn má výbornou deku a Naďa Konvalinková je sexy (potom jsem odhalil, že má chlupaté podpaží a znechutilo mi to zbytek pohádky). Mám rád Nárožného a tady měl navíc perfektní deku. Nevím proč, ale Josef Kemr mi hrozně připomínal Snoop Doga.

Proč? (1987)

Já taky fandim. Slávii...

Bridget Jonesová - S rozumem v koncích (2004)

Pokud je vám 33, zadek máte jako almara a jste bez chlapa, pak doporučuji. Hugh Grant tady má výbornou roli a jen za něho dávám tři. Pokud jsem se někoho dotknul s tou almarou, tak jsem pouze citoval Bridget.

Číslo jedna s kulkou (1987)

Komedie na podobný způsob jako Smrtonosná zbraň. Kvalitou se na film s dvojcí Gibson-Glover sice nechytá, ale to je snad jasný ne?

Peklo (2003)

Nabídli byste někomu kurz 20:1 že Van Damme dostane na držku? Protože místní bachaři úplně v klidu. Navíc jsem nepochopil, proč to musel být právě ruský kriminál. Asi protože tohle by se v USA nemohlo dít. Ale Van Dammovi to pořád bouchá celkem dobře. Když bachař řekl "To je Miloš" a Miloše přivedli, tak jsem fakt vyprsknul smíchy.

Země policajtů (1997)

Nestačím se divit, jak nízké má Cop Land hodnocení. Naprosto perfektní film, který má sice do akční řežby daleko, ale o to více působí opravdově. Hlavně Sly je výtečný a pro něj nezvyklá role mu fakt sedí. Pochvalovat herecké výkony ale ani nemá smysl, stačí se podívat na obsazení. Jen De Niro mohl dostat trošku více prostoru. Doporučuji všem udělat si vlastní obrázek a nenechat se zmást těmi 58%.

Saló aneb 120 dnů sodomy (1975)

Prý levicový, antifašistický manifest...a já se ptám: "Dá se proti fašismu bojovat žraním hoven?"

Kouř (1990)

Fajnový filmeček, místy sice pěkná pruda, ale výsledek je prostě božíííí. A zazní i jeden tutovej hit... 75%