Vítejte v KLDR! (2008)

Nesnesitelně buranské osazenstvo zájezdu. Bylo to jako dívat se jak jezeďáci z Hoštic dorazili do KLDR. A režisérka? Nevím proč se tak často hnala před kameru, když nedala dohromady jedinou větu. Škoda, dost mě tento film zajímal, ale není v něm nic zajímavého.

Manhattan (1979)

Příjde mi, že se zde Woody už trochu opakuje, ale pořád je to borec.

Columbo - Ve hře je všechno (1993) (epizoda)

Jakási paralela na Čínskou čtvrť. Ten kdo tento film viděl si jistě spojí "překvapivé rozuzlení" této epizody. Kdybych závěr nečekal, dal bych 4*, neboť po Columbově špatném roku 1992 je tohle značné zlepšení.

Kickboxer: Vengeance (2016)

Na místě Kurta bych si mnohem lépe představil Darrena Shahlaviho, který zde má jinou roli. Je ho velká škoda :(. Příběh je oproti originálu trochu změněný, což občas vede k nelogičnostem či k tomu, že nechápu motivaci postav. Ovšem jedna hvězda navíc za JCVD, který dokázal, že ještě dokáže výborně zápasit a kopat bez toho, aby se během jedné otočky třikrát střihlo jak ve videoklipu. Stačí režisér, který mu dá prostor. I jeho charakter je příjemně ujetý. Na originál to nemá určitě, ale už kvůli svalům z Bruselu to stojí za to.

Columbo - Smrt bere jackpot (1991) (epizoda)

Jedna z průměrnějších epizod, nikoli však špatná. Příště si budu dávat pozor na příbuzné, až vyhraju 30 mega doláčů.

Spáč (1973)

Tohle je přesně ten případ, kdy mě štve, že nejde dát 3 a 1/2*.

Zahraj to znovu, Same (1972)

Klasická Allenovka bez Allena v roli režiséra. Hodnocení je na pomezí 3-4*, tedy čistých 70 %.

Válečné hry (1983)

Krásná osmdesátková naivita, slečna, která slouží pouze k tomu, aby se smála a hlavní hrdina jí mohl říkat, co se děje kvůli dějovému posunu. Vážně se tvářící lidé před obřím počítačem. Pěkné.

Není úniku (1993)

Spíše drama, než akční film. Ale myslím, že celkem povedený filmek. Ač bych v hlavní roli očekával spíše Seagala v době Aljašky v plamenech.

Klub rváčů (1999)

Stále jsem slýchával, jak je to úžasný film se skvělou pointou. Bohužel jsem ji tušil cca. už hodinu a půl před koncem. Možná proto jsem si všímal věcí, které nedávali smysl dopředu. U mě průměr.