Adult World (2013)

Na rovinu, Emma nikdy nebude takový herecký vamp, jako její teta, chybí jí něco jako jiskra, ale to neznamená, že je špatná herečka, jen, že jí nevidím v zásadnějších filmech. Možná se pletu. Celý film je hodně reálnou sondou do životů amatérské pisatelky básní a výstředního básníka (takhle si přesně představuju básníka), kterého zahrál výborně John. Bohužel tu jinak není nic, co by bylo nějak stěžejní. Dojde k jednomu zvratu, který, možná, pobaví, ale jinak pouze šeď skutečnosti všedních dní.

Aféry (2011) (seriál)

Jeden z únosných primáckých seriálů. Nemálo k tomu přispěl Pavel Kříž.

Agent bez minulosti (2002)

Při prvním shlédnutí jsem se celkem nudil, ale potom, co jsem vyhrál lístky na druhý díl, rozhodl jsem se to shlédnout ještě jednou, abych byl v obraze a bylo to celkem fajn.

Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn (2011)

Dvojce jsem se dlouho vyhýbal, protože jsem cítil průser, ale nakonec se to dalo ustát, ale u tohohle jsem byl znuděnej neuvěřitelnym klišé a příšernym synem. Prosím, Velká mámo, už dost.

Agent v sukni 2 (2006)

V rámci komedií dávám z principu 2*. Určitě nejde o film, za který byste se měli stydět, ale Lawrence má 100% na zdařilejší filmy

Ach, ty Vánoce (2013) (TV film)

Ok, nechal jsem se ovlivnit tím, že jsou Vánoce a to bývám sentimentální. A minimálně tři "zvraty" by dobrý scénárista napsal úplně jinak, ale už jsem potřeboval tu vánoční injekci dobré nálady.

Air Force One (1997)

Filmy s teroristy v letadle... je jich spousta, myslím, že v této kategorii se dají hodnotit jen herci, jejich charisma a role. Příběh do počtu.

Akční komando (1997)

Pro ty, co mají rádi filmy z prostředí unesených letadel přijatelný. Jako výplň času se to dá, ale není to nikterak originální.