Princ a já: Sloní dobrodužství (2010)

¨Zas tak hrozný to nebylo. Sice to s prvnim dílem mělo společný už jen to, že se postavy jmenovali stejně, ale nic víc jsem ani nečekal. Proto dvě a půl*

X-Men: První třída (2011)

Prequely moc nevyhledávám, ale co se týče tohoto filmu, byl jsem nadšen, protože dokázal skvěle vytvořit půdu pro první díl originální série. Narážky, odkazy, postavy, příběhy postav i politická situace... všechno důvěryhodné. S takovou návazností jsem se setkal jen u Star wars, což byl ještě větší výkon než X men:první třída. Ale na druhou stranu SW jsou Lucasův život, u tohoto filmu šlo o zařazení mezi výborné dva první díly :-)

Monte Carlo (2011)

Dost mi to připomínalo Falešnou hraběnku, kde jsem, ale měl daleko vetší soucítění s hlavní postavou. To, že se jedná o Selenu Gomez, o který teď všude čtu, jsem zjistil až z titulek a unesenej jsem rozhodně nebyl.

Smrtící zatykač (1990)

Co se týče vězeňský tematiky, myslim, že ve filmu Peklo jsem mu roli věřil víc. Tady my přišlo, že střih, zejména u charakterních otoček, dost pokulhával a to mi dost vadilo na jakousi posloupnost toho, co se ve skutečnosti fyzicky zrovna stalo.

Jeepers Creepers (2001)

Jediný, co mě děsilo byla z celýho filmu ta písnička...

Ledové ostří 3: Splněný sen (2008) (TV film)

Po dvojce, která mě vůbec nebrala jsem byl spokojen. Musel jsem samozřejmě přimhouřit oči a vzít to jako video film pokračující v příběhu dvacet let starý legendy. Spojitost je tu minimální, ale aspoň, že se ve filmu objeví "dcera" původní dvojice. Herci oproti dvojce příjemní a já nevidím důvod dát menší hodnocení.

Ledové sny (2010)

Originál jsem neviděl, takže nemůžu srovnávat. Dlouho jsem se celkem nudil. Po osudnym pádu jsem se, ale celkem chytil a bavil jsem se. Škoda, že to přišlo až tak pozdě.

Hledá se Amanda (2008)

Klasicky dobrý Broderick, zbytek nic, na co bych si po letech vzpomněl.