Monte Carlo (2011)

Dost mi to připomínalo Falešnou hraběnku, kde jsem, ale měl daleko vetší soucítění s hlavní postavou. To, že se jedná o Selenu Gomez, o který teď všude čtu, jsem zjistil až z titulek a unesenej jsem rozhodně nebyl.

Smrtící zatykač (1990)

Co se týče vězeňský tematiky, myslim, že ve filmu Peklo jsem mu roli věřil víc. Tady my přišlo, že střih, zejména u charakterních otoček, dost pokulhával a to mi dost vadilo na jakousi posloupnost toho, co se ve skutečnosti fyzicky zrovna stalo.

Jeepers Creepers (2001)

Jediný, co mě děsilo byla z celýho filmu ta písnička...

Ledové ostří 3: Splněný sen (2008) (TV film)

Po dvojce, která mě vůbec nebrala jsem byl spokojen. Musel jsem samozřejmě přimhouřit oči a vzít to jako video film pokračující v příběhu dvacet let starý legendy. Spojitost je tu minimální, ale aspoň, že se ve filmu objeví "dcera" původní dvojice. Herci oproti dvojce příjemní a já nevidím důvod dát menší hodnocení.

Ledové sny (2010)

Originál jsem neviděl, takže nemůžu srovnávat. Dlouho jsem se celkem nudil. Po osudnym pádu jsem se, ale celkem chytil a bavil jsem se. Škoda, že to přišlo až tak pozdě.

Hledá se Amanda (2008)

Klasicky dobrý Broderick, zbytek nic, na co bych si po letech vzpomněl.

Malý kousek nebe (2011)

Takový další z dramat, kde hlavní hrdinka trpí těžkou chorobou. Bohužel celkem předvídatelný příběh.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Oproti dvojce a trojce podle mě posun nahoru. Plus je podle mě v tom, že to není překombinovaný a proto jde o zábavu, kterou v klidu okouknete v sobotní deštivý podvečer.