Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Hodnotim čistě z jakési nostalgie a to není tenhle seriál ani moc starej. Ale připomíná mi to bezstarostné letní prázdniny, kdy jsem na něj koukal vždy odpoledne před tenisem.

Gilmorova děvčata: Rok v životě (2016) (seriál)

Zdařilé setkání po devíti letech. Nikdy jsem nebyl milovník seriálu, který by viděl předchozí série desetkrát, ale vždy jsem se rád podíval a nejinak je tomu i v této mini sérii.

Gladbeck: Únos rukojmích (2022)

Dobové skutečné záběry trojice šílenců sestříhané tak, aby člověk, který o této kauze neslyšel pochopil, jak mohl probíhat terorismus v 88 v Německu. Netflix konečně vyprodukoval dokument, který je opravdu dobrý, ovsem možná i diky tomu, ze jej "točili"/stříhali v zemi události. Co bylo ovšem zarážející? Přístup policie, která vůbec nic nedělala.

Gladiátor (2000)

Pro mě dost přeceňovaný snímek. Bohužel si z něj nepamatuji jedinou scénu.

Glimmer Man (1996)

Šílenej českej dabing to dost zazdil :-(

Godzilla (2014)

Nudná a velmi tmavá verze ještěroryby. Kdysi jsem viděl jeden film japonské série a přišel mi mnohem zábavnější. Viděl jsem v nové Godzille pouze jedno plus a to, že se podobá mnohem víc té původní, než ta z roku 1998. I tak, ale Emmerichova Godzilla vede, je zábavná, má mnoho postav, které hráli dobří herci a nebere se tak vážně jako tato nová.

Godzilla (1998)

Americký produkt, který se snažil vytěžit co nejvíce ze svého slavného předchůdce - Godžira. A myslím, že se podařilo.

Godzilla - Útok z neznáma (1965) odpad!

Jeden z nejhorších filmů, jaký jsem mohl vidět. Kdybych nechtěl mít pohromadě filmy, který jsem viděl, tak to ani nehvězdičkuju...

Goldfinger (1964)

Za týpka s buřinkou jadne nahoru :-)