Chalupáři (1975) (seriál)

Když jsme byl malej, tak jsem nemohl vynechat jedinej díl. A trochu se divím, že mne humor seriálu baví do dnes. nadprůměrně natočený seriál s výbornými herci.

Chaotická Ana (2007)

Abych se přiznal, tak ani pořádně nevím o čem ten film byl. Ale určitě ve mne nechal pozitivní otisk. je nabitý energií a tajemnem.

Chicago (2002)

Od začátku do konce strašná nuda. Pár monetů tam ušlo jinak by to pro mne byl odpad. Ty momenty byly hlavně ve spívané části.

Chlapci a chlapi (1988) (seriál)

Ano je to propagandistický seriál o tom žádná. Ale musim přiznat, že je tak hloupý až je vtipný. Prostě jsem se dost nasmál. Mám taky pocit, že taková slátanina nemohla nikomu ublížit a nikdo to nemůže brát vážně.

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Vtipná komedie s kriminální zápletkou. Film, který je natočen, tak že potěší i při několika sledováních. Rád jsem se podíval několikrát.

Iluzionista (2006)

Milý film, který nepřináši nic pro filmařinu závratného. Nicméně je natočen dobře a to se musí ocenit.

Intimita (2001)

Film jsem viděl už před několika lety a vzhledem k tomu, že jsem si ho nepamatoval nemůž ebýt mé hodnocení lepší. Intimita ve všech podobách je trochu málo pro celý film. Mě to tedy moc nebavilo. Chtě něechtě srovnávám s pornografickým vztahem a ten tedy vede.

Ivetka a hora (2008)

No podstivá filmařská práce s zajímavým příběhem. Člověk se nesetká každý den s někým kdo viděl takové věci. I když mne nejvíc zajímalo, jak to hlavní postava zvládne, jak ustojí tlak, který na ní musí být. Bylo zajímavé pozorovat její zmatky a hledání a i to, jak celou situaci ustála. Obraz církve mi zde přišel trochu přívětivější než v Ježíš je normální, ale i tak dost fanatický.

Jak se krotí krokodýli (2006)

Marně si lámu hlavu, proč dříve byli filmy M. Poledňákové vtipné a už nejsou. Krokodýli jsou jasný důkaz. Mrzí mne to, ale nezaslál jsem se snad ani jednou. Tedy pokud nepočítám nezamýšlenou trapnost.