...a bude hůř (2007)

Film do hospody k pivku. No konečně mi někdo naservíroval uvěřitelný příběh. Žádné přikrášnění ani zhnusení. Prostě příběh ze života jaký je. Nebo byl?

Aguirre, hněv Boží (1972)

Vítězství síly cesty za svým cílem nad vlastním životem. Výborně vytvořený portrét člověka, který chce dosáhnout svého cíle, který ho nakonec přežije. Klaus Kinsky je opravdu úžasný a jestli si opravdu vymylse způsob chůze svojí postavy, tak jí přivedl k dokonalosti. Ve filmu se pořád něco děje i při pouhém pohledu do tváře hlavního hrdiny.

Akumulátor 1 (1994)

Škoda že film celkem zapadl. Já ho považuju za jeden z nejlepších filmů který Jan Svěrák natočil. Hodně originální nápad s tím jak nás televize ovládá mne prostě bavil.

Alf (1986) (seriál)

Alf je prostě pohodář. Měl jsem vždycky chuť být alespoň trochu jako on. Vždy se mi líbilo, jak vtipně kometuje současnost.

Alibi na vodě (1965)

Mám radši postavu, kterou hraje Josef Bek. JInak je to originální detektivka. Se zajímavým rozuzlením pomocí hluchého dědy. Rád se podívám vždy, když to dávají.

Ally McBealová (1997) (seriál)

Postava Richarda Fische je to proč jsem se koukal. Jeho rady jsou naprosto dokonalé. Jinak mi seriál přišel poměrně vtipný. Takovou trochu střeštěnou Ally mám i doma, tak vím o čem mluvím.

Amadeus (1984)

O Mozartovi jsem vůbec nic nevěděl a teď toho vím poměrně dost. A to vše díky filmu. Asi by mne to nudilo zjištovat z knih nebo blbých filmů. Proto jsem rád že jsem se to mohl dozvědět z výbornýho filmu.

Andaluský pes (1929)

Ten jeden z prvních záběrů s břitvou projíždějící oko je jeden z nejsilnějších, které jsem viděl. Ječtě teď mne mrazí, když si na to vzpomenu. Pak začne nesourodý chaos, který jsem se ani nesnažil pochopit. Prostě se střídají nesourodé více nebo méně úchylné záběry.

Andělé a démoni (2009)

Jednak mechápu proč církvi na tom filmu něco vadí. mám za to že je k církvi celkem přátelský. Jinak taková klasická detektivka. celou dobu jsem měl pocit, že vše dobře skončí a to se potvrdilo. žádné překvapení ani nic moc zajímavého, ale přece jen dobře natočeno.

Anděl na horách (1955)

Propaganda kam se podíváš. Určitě se všichni měli za socialismu tak dobře. Taky na to rád vzpomínám. Herecké výkony považuji za průměrné, mám pocit, že všichni dost přhrávají.