Discopříběh 2 (1991) odpad!

A zase ten Soukup ! Ten chlap zkrátka neví kdy má dost, a z každé blbosti, která má návštěvnost jen díky špatné informovanosti diváctva o úrovni imbecility ve filmu, se snaží vydojit ještě něco navíc. Ježíšíkriste, zaražte tomu chlapovi režírování filmů. Ať ho nechá Železný na Nově režírovat ty jejich příšerné estrády, ale jen ať už netočí filmy. To totiž Jaroslav Soukup zjevně neumí.

Byl jednou jeden polda II - Major Maisner opět zasahuje! (1997) odpad!

Jaroslav Soukup opět posunul hranice nevkusu a udělal z řady diváků infantilní imbecily, jelikož tohle mohl přežít ve zdraví jen vysoce odolný a blbostivzdorný jedinec. Naštěstí jsem neviděl trojku, díky čemuž jsem ještě naživu.

Critters 4 (1992) odpad!

Kdo chce kam, pomozme mu tam. Critters chtěli mermomocí do odpadu a tak tam nakonec i skončili. Čerpat z námětu, který stěží pokryl první dva díly, hold není možné do nekonečna.

Snídaně šampionů (1999) odpad!

Můj bože, přiznám se, že tohle neuvěřitelné svinstvo jsem ani nedokoukal do konce. Asi ve 2/3 filmu jsem to vzdal a vypnul TV, protože hrozilo nevratné poškození mozku. Tu slavnou knihu od Kurta Vonneguta jsem dosud nečetl, ale teď už si ji ani nepřečtu. Vůbec nechápu, jak se mohli takoví herci, jako Nolte, Willis a Finney propůjčit k natočení takové zhovadilosti. Tenhle film bych zakázal ve všech zemích po celém světě a tvůrce bych zbavil svéprávnosti, nebo bych jim aspoň zarazil natáčení jakéhokoliv dalšího snímku, a to doživotně.

Caddyshack II (1988) odpad!

Jelikož se mi některými jedinci vychvalovaná jednička líbila asi jako drát v oku, musím dvojku jednoznačně smést do odpadu, neboť tohle už nemělo s komedií společného zhola nic. To, že se natočení podobné zhovadilosti zúčastnili uvedení herci přičítám tomu, že pobývali delší dobu na prudkém kalifornském slunci a to zanechalo na jejich mozkové činnosti dočasné stopy, jinak řečeno došlo u nich k pominutí smyslů.

Batman a Robin (1997) odpad!

Každý, kdo dal tomuhle filmu byť jen 1 hvězdičku, musel být pod vlivem sedativ. Tahle blitka je jedna z největších hovadin všech dob, a distributor by měl vracet peníze ze vstupného za to, že lidi včas nevaroval před případným poškozením mozku z přívalu krávovin. Arnolda tam mohli klidně domalovat, protože i jeho fotka by to zahrála líp. Uma Thurman byla sice sexy, ale vytáhla ten film pouze ze sub-odpadu do odpadu. O'Donnell v předchozím díle ještě alespoň naznačoval nějaké herectví, ale v tomhle hrál asi jako by byl dva roky po smrti. Ještě jakž takž dopadla Alicia Silverstone, ale opravdu musí mít Batman v každém dalším díle dalšího pomocníka ? To už je z něj taková troska, že si nevystačí sám ? Odpovím si - ano, je z něj troska a proboha, už netočte dalšího, protože při tom sestupném tempu (respektive pádu) úrovně by další díl nemuseli přežít ani pokusní šimpanzi při předpremiérové projekci. Říkám STOP jednou provždy !