• Romantický

Má Venuše (2015) (seriál)

Na začátku se mi vybavilo She Was Pretty, protože dalo by se říci, že koncept je dost podobný (ze školní krasavice se stala neatraktivní žena). Bylo to pěkné a vtipné. So Ji Sub a Shin Min Ah tvořili krásný pár, ale přiznávám, že mnohem radši jsem měla scény s mužskou trojkou - Kim Young Ho (So JI Sub), Jang Joon Sung (Sung Hoon) a Kim Ji Woong (Henry) :-D :-D :-D

Ming Ruo Xiao Xi (2015) (seriál)

Na začátku jsem se zalekla, že se jedná o další verzi Boys Before Flowers, ale záhy jsem zjistila, že přes některé podobnosti to tak naštěstí není. Sama se divím, ale přestože hlavní hrdinka byla taková … taková jiná :-D , tak ve spojitosti s kluky, to působilo vyrovnaně a bylo to originální a zábavné :-D

Mo fei, zhe jiu shi ai qing (2015) (seriál)

Bylo to příjemné setkání s Dansonem po takové době :-) S Li Jia Ying tvořili krásnou a roztomilou dvojici. I Polo byl moc roztomilý :-D Líbilo se mi, že drama působilo ... klidně, hezky a roztomile. Celkově jsem byla spokojená, ale asi 5 - 6 dílů před koncem mi přišlo, že je tam najednou moc zvratů, neustále se něco děje a některé věci jsem "nepochopila", proč to tam vůbec dali a radši drama o několik dílů nezkrátili. Takže těchto několik dílů pro mě ztratilo určité kouzlo, které si to celou dobu drželo. Z původních 3+ jsem kvůli tomu musela jít trochu dolů, ale hlavní dvojice je tak milá, a soundtrack se mi taky moc líbil, takže ... :-D

Naemsaereul boneun sonyeo (2015) (seriál)

Má očekávání nebyla zas tak veliká, i když Yoochun ... Popravdě jsem si myslela, že to bude něco jako to bývá u japonských dramat, že když má někdy nějaké schopnosti, v každým díle něco pomáhá řešit a teprve na konci se začne něco dít. The Girl Who Sees Smell mě velice mile překvapilo :-) Protože příběh byl úžasný!!!!! Celou dobu jsem přemýšlela a zvažovala, zda se to hodí ohodnotit čtyřmi nebo pěti hvězdičkami. Pět hvězdiček by si sám o sobě zasloužil Yoochunův komediální talent :-D :-D :-D a Min Namgoongova flexibilita a opravdovost (y) (y) (y) Naopak poslední dva díly mě nějak moc nenadchly, neříkám, že to bylo špatné, ale nebylo to ono :-D

Naui yoogamseureowoon namjachingoo (2015) (seriál)

Začátek byl pro mě docela hrozný, vůbec mi to nepřišlo vtipné, ale spíše ... tak nějak trapně vtipné, ale dala jsem tomu šanci. V průběhu se to opravdu zlepšilo, ale i tak mě to zas tolik nebavilo. Několik dílů mi trvalo, než jsem si zvykla na No Min Wooovu roli naivního mladíka, trošku snad i přihlouplého :-D Protože jsem v hlavně stále měla jeho role z Pasta nebo Full House 2, kde byl ... jiný :-D :-D Ale na druhou stranu přiznávám, že se mu to povedlo ztvárnit opravdu dobře, protože nejen jeho výraz, ale i pohyby odpovídaly jeho roli (y) (y) (y)

Neoreul gieokhae (2015) (seriál)

Originální a nápadité, i když některé věci zas tak nepřekvapily, ale některé překvapily hodně :-D :-D Hlavní dvojice byla pěkná, ale popravdě jsem měla radši scény s Lee Hyunem a Minem. Líbil se mi výběr dětských herců ... ale nechci nic prozradit, takže ... Poslední díl byl dobrý, ale na můj vkus mi přišel trošičku umělejší a na konci mi chybělo ještě vysvětlení některých věcí :-D

Neoreul saranghan shigan (2015) (seriál)

Byla jsem dlouho na vážkách, jak bych tohle měla hodnotit. Ha Ji Won a Lee Jin Wook tvořili krásný pár, hezky se na to koukalo, ale jinak děj mě moc nebavil a byl pro mě takový dosti a zbytečně komplikovaný, což nemám ráda. Myslím si, že kdyby tam byl někdo jiný, tak bych hodnotila spíše méně než více, proto jsem se nakonec rozhodla, že tak budu hodnotit i teď. Proto dávám pouze 3+

Pungseonggeom (2015) (seriál)

Nebylo to zas až tak špatné, byly tam i hezké scény a na jednu stranu to bylo někdy i docela zajímavé, ale už od začátku mě to příliš nebavilo. Dávala jsem tomu šanci v naději, že se to změní, ale bohužel. Každý díl se pro mě hrozně vlekl, jako by trval několik hodin. Nebyl to prostě můj šálek kávy, a tak jsem moc ráda, že už to mám celé za sebou.

Sedmero krkavců (2015)

Pohádku Sedmero krkavců mám ráda a řekla bych, že toto ztvárnění je velmi zdařilé. Samozřejmě jsem se neubránila určitému srovnávání s pohádkou z roku 1993, ale u této se mi líbila nápaditost, že to nebylo úplně stejné, záběry krajiny, výkony herců, a hlavně to, že jsem se u toho i dost nasmála. Pro mě to ztráta času vůbec nebyla.

Shaandaar (2015)

Bláznivá komedie, u které jsem se zasmála a pobavila, ale popravdě jsem trošku i zklamaná, protože jsem měla mnohem větší očekávání. Zároveň se mi líbilo, že to nebyla pouze komedie, ale byly tam i vážnější chvilky. Shahid byl skvělý! :-)