Kladivo na čarodějnice (1969) odpad!

Starý fuj film čo z toho vyplieva nič že je to odpad! kterej patri do histórie a ne do budúcnosti nevím načo ho vubec ešte ukazujú...žeby repríza pro duchodci ktere nič iné nebaví len staré sračky a telenovely. Kdo na to bude TV JOJ Plus 14.06. 22:35 kukat a ma menej jak 50 roku je asi nemocnej.20 minut som sa to pozeral a mal som dosť načo horšie keď môžem mat lepšie.

Kniha přežití (2010)

Pre mňa to bolo ako film Cesta a dokonca mi to tak trochu pripomenulo hru fallout :D tak to aj hodnotím.

Krok za krokem (1991) (seriál) odpad!

Čo vtip to trapas, smiech len pre idiotov Američanov a nasledovníkom... čiže Slovákom a Čechám.

Kung Fury (2015) odpad!

Panebože.....

Leaves of Grass (2009)

Teraz som dopozeral tento film a poviem, že to je ďalšie majstrovské dielo, v hlavnej roli s Edwardom Nortonom. Vzrušujúca pointa filmu, krásny koniec filmu, skvelé zahrane role hercov, dostal som veľa zábavy po zhliadnutí filmu. 5 z 5

Legenda o Kolovratovi (2017)

Kdo videl 300 spartancu tak toto kukat nemusi ruska kopia o neco slabsi

Legenda o sovích strážcích (2010)

3D=20% což je hodne málo.A dej tak ten je hodne nudný a není na nem nič vinimečného 40% čiže škoda 7 EUR na tento film.

Legie (2010)

Ako Béčko sa mi to nezdalo film skvelý atmosféra jedného miesta mi pripomínala film Mist až na to, že tam bol obchod a tu reštaurácia v pustine k tomu všetkému mi urobila radosť aj hudba vo filme a po prvý krát som videl bojovať anjelov z filmu som vzrušený

Lepší už to nebude (1997)

Chcete videt nasraneho a nespokojneho muze ve filmu tak to je ten film