Slunkoo

Slunkoo

Dima Nazaruk

okres Skalica

• 16.4.2011  18:21

Fanúšik hry ale rozhodne ne tohto dementného filmu .

• 8.4.2011  22:37
    Krok za krokem (TV seriál) (1991)

Čo vtip to trapas, smiech len pre idiotov Američanov a nasledovníkom... čiže Slovákom a Čechám.

• 4.3.2011  19:37

Hodne decke, ale hudby od Čajkovského je tam až až .

• 7.2.2011  14:30
    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006)

Tak to jo. Ale moju babku to hodne bavií.Na ruskom Kinopoisk.ru to ma až 89,3%

• 6.2.2011  15:12

Pred debilným rockom, humorom a dejom nezachráni tento film ani jeho originalita. Totálna sebedestrukce komiksu. Jedine čo k tomu môžem napísať je OMG a OMFG.

• 26.1.2011  18:11

Stále to iste, dej je hneď pochopiteľný, samozrejme láska najlepšieho a najlepšej,zrada pád, o chvíľu sa mu omluvila pomohla a zvíťazili . Šťastný koniec + novy štyl tanca bumbox.

• 8.1.2011  20:43

Jeden z najhoršiíh animáku ktreré sem videl,to snád je nejaká dlúha ukážka z hry.

• 29.12.2010  01:45
    Partička (TV pořad) (2009)

Nekukám pre mňa trápny humor....

• 26.12.2010  21:05
    Vem si mou duši (2010)

stačilo mi keď sa prebral v tej sanitke a musel som to offnut.

• 17.12.2010  20:53

Jedna z naj krásnejších rozprávok tejto doby.

• 13.12.2010  18:23

Tak na Exorcizmus Emily Rose to nemá, dokonca je to niečo odlišne, zatiaľ čo tam vimietaju diabla, tak tu ho chcú vpustiť do sveta.Začiatok sa sa tiahne a dosť nudí samotne rozviazanie príde tak asi okolo 50 minúty z toho film trvá 80 minút smutne. Dosť trápny koniec a dokonca mi to dievča, z ktorej rozprával Abalam pripadalo s tou akrobaciou veľmi smiešne. Faktor strachu bol snáď 2 minúty, čo tam sedela na tej skrini, inak strašného tam nič nečakajte a radšej sa kuknite Emily Rose.Samotný príbeh tiež dopletený a sprostý. Mali radšej spraviť naozajstne vimietanie s efektami omnoho lepšími ako to bolo v Emily, už je na to aj rok 2010 tak som veril a nedočkal som sa. Dúfam, že už žiadny ďalší film takýto nebude. Pozor slabá 3!!

• 18.11.2010  23:28
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Tak tento seriál sa mi vôbec nepáči, a tie vtipy tam na akých sa smejú Debilní Američania a Slováci s Čechmi im idú v pätach sú naozaj trápne špatne a nesmiešne!!!!!!

• 17.11.2010  15:03
    Černá smrt (2010)

75% zaujímavý film

• 9.11.2010  18:19
    Rampage (2009)

Hlavni herec stvárňuje dosť chorého psychopata ktorého sere celý svet jak to asi dopadne. MASOOOOO

• 8.11.2010  14:47

Nehovorím že tento film je zlý,je skôr dobrý pre tých ktorí sa pohybujú v tej branži alebo tomu aspoň rozumia, pre mňa to bola záhada ničomu som nerozumel od akcii k vzostupom a po bankrot sprevádzaný machináciami a podvodmi pozeral som a pozeral, až som sa dočkal po 2 hodinách koniec.Čo ja taký človek, ktorý ma výplatu 600 EU a robí pri stroji môže rozumieť tomuto. Inak herecké obsadenie je dobre a to poteší.

• 7.11.2010  19:33

Nevidel sem staré verze filmu ale sem presvedčený ,že boli horšie.Ako každý starý film nova doba nove nápady nove efekty.

• 2.11.2010  08:53
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

po 1. díle je to ďalší seriál,ktorý si zaslúži tak isto, ako Prison break, Heroes a Terminátor pozrieť každý diel a ani jeden nevynechať. Ja legenda, Resident Evil,28 dni pote a iné zombie filmy ,to všetko mi ten seriál pripomína.Je to podla komiksu k tomu ja mam slabosť takže zatiaľ 100% a verím, že sa to nezmení. Dobrodružstvo mŕtvym svetom (výstižne slovo pre tento film).Po 2 dielu je to ešte lepšie len tak ďalej a bude to super.Napinák v obchode mi pripomenulo scénku s Residen Evil Afterlife keď boli vo väzení asi aj brali z toho.A je to tu ohromný pád v 3 díle niečo napínavé? ani nie, skôr by som to chrakterizoval spoznávaním osob v tábore, kto je aký a hranie na nervy medzi sebou, sklamanie šerifovho najlepšieho kamaráta a prekvapenie jeho ženy no a jeden hladný zombie. A od toho na streche čakajme peknú pomstu.4,5 díl už ani hodnotiť nebudem najlepší seriál v roku 2010 a do x roku určite bude.2.séria podľa mojich očakávani v najlepšej stránke, až na neskutočne dementné správanie deti(nemajú predsa 6 rokov..) vidíme ďalej

• 2.11.2010  08:45
    Duch (1990)

Nikdy v živote by som nečakal, že tak starý film a ja som rozhodne bojovník proti starým filmom ma takto dostane. Doslova som ho žral a iba reklama mi dávala čas na dýchanie to bolo niečo nádherne a taký film, už asi tak skoro neuvidím romantika slzy napätie a radosť :))

• 2.11.2010  08:42

3D=20% což je hodne málo.A dej tak ten je hodne nudný a není na nem nič vinimečného 40% čiže škoda 7 EUR na tento film.

• 27.10.2010  17:09
    Jonah Hex (2010)

Ďalší komiks ďalšia paráda.Tentokrát western, ktorý netrval dlho no a moja Megan :) každý film, ktorý je podla komiksu je parádni.Samozrejme na X-menu a Spidermana a Iron mana to nemá preto 85%.

• 24.10.2010  20:14
    Avatar (2009)

Nechápu proč to není v TOP 200 na ostatných jak IMDB a KINOPOISK je to v top, len SVK a CZ sa hrajú na veľkých kritiku a pritom sú nuly a ich produkcia je nulová a tie staré ČSSR filmy sú sračky, ktoré neboli vo svete ani známe a sú v TOP. Pekná hovadina... samé odpady

• 23.10.2010  22:15

Moja babka to kukala, som pri kompe bol a jedným okom som na to pozeral nič pre mňa....mam 20 a nie 70 a nie 40.

• 20.10.2010  20:58
    Oceány (2009)

NÁDHERA!!!!! Všetko čo tam bolo povedané sa naozaj raz stane a ja u toho už nechcem žiť.Radšej budem ryba ako človek ktorý ničí prírodu.

• 14.10.2010  20:33
    Zaslaná pošta (TV film) (2010)

Existuje 3000 pohádek a z toho 2995 je určite lepších ako tato.Na pohádku pekná nuda.

• 11.10.2010  08:36
    Ťomnyj mir (2010)

Trochu mi vadilo to sekanie kamery rýchle posúvanie... vlastne kamera bola na hovno. No a ešte mi vadilo lietanie celkovo to lietanie bolo efektovo špatne spravené.1 krát sa to pozrieť dá,ale neočakávajte od toho veľa...55%

• 7.10.2010  12:08
    Super Mac (2010)

Pouze jeden americký hrdina múže byt takový dement a to je MacGruber.

• 5.10.2010  20:50
    Triangle (2009)

Poprosím idiotov ktorí tomu dali 3 a viac vysvetliť mi o čom to vlastne bolo kvôli vám som to stiahol a kukol v čom je pointa tohto filmu?????? Prečo sa opakuje stále ta istá scéna je ona duch??? Totálna sračka nezmyselná....A s bermudským to nemá nič spoločného...

• 30.9.2010  21:35
    Machete (2010)

Takže skočiť z okna a pritom sa držať tenkého alebo hrubého čreva a preskočiť do druhého okna to je pekná blbosť potom akási kurwa, ktorej zabijú otca sa stava mníškou behom minúty a so zbraňami je akoby rodená.Ďalej strela zbraňou do oka nieje smrteľná, to som nevedel veď za okom je mozog... Potom Trejo ako hlavný herec veľmi slabý a pôsobí dojmom akéhosi tupého sedliaka z dávnej doby. Steven kkt Seagal je môj najhorší herec, takže asi tak to bude vyzerať s hodnotením a k tomu ešte aj lietací harley s guľometom bože čo vám jebe???????Jedine čo bolo v tom filme pozitívne (určite to nebol mních, ktorý asi mníchom ani nebol...) boli len 2 pekne ženy a to je Alba a Rodriguezová to je cele asi na filme dobre.Robertovi Rodriguezovi môžno patri krv ale určite nie dobre filmy...Mam rád super-hrdinov a podobne filmy ale toto určite nieje ten typ...

• 29.9.2010  20:30
    Libanon (2009)

Pre mňa veľmi nudný film.

• 23.9.2010  21:04

Muž který si jde pro polibek tak toho ani kulky netrefí .