Jump street 21 (2012)

Spoiler: Tak jako ten konec je hodně ujetý, dva agenti, 5 let v utajení a nechájí se takhle rychle zabít, wtf? a ty kecy! Vážně, tím závěrem to totálně posrali. Záměr byl asi dát filmu odkaz "přes všechno budeme nejlepší kámoši navždy"...ale tohle se vážně nepovedlo...no fuj! 40%

Láska bolí (2011) (seriál)

Ach jo, zbývá mi poslední díl :-( Nechápu jak to mohli zrušit!!! Vždyť je to skoro dokonalé!!!! Naprosto sympatičtí herci, skvělé příběhy, žádné opakující se frašky v hospodě u piva. Já těm amíkům vážně nerozumím, blbosti natahují na 8 řad a kvalitu při první příležitosti hodí do koše (a není to poprvé!!!!) 90 %

RRRrrrr !!! (2004)

Včera jsem to viděla poprvé v životě a i když je to neskutečná úchylárna, ty hlášky jsou dokonalé :-D

Kámoš k pohledání (2009)

Plus: absence fekálního humoru, mínus: absence jakéhokoliv humoru. Takže nuda...45%

Kamarádova holka (2008)

Nevím, jestli je to tím, že jsem předtím viděla dva thrillery, ale tohle mi docela bodlo. Dane Cook je sexy kretén, Kate pěkná dračice a "Jim" jako obvykle velká naivka a totální pako. Zkrátka partička slibující dobrou zábavu. Škoda, že konec stojí jako obvykle zaprd, protože pár momentů filmu bylo docela fajn. Třeba scéna: "Tohle je velký?!" "A tohle je malý?!" byla perfektní :-D 50%

coolMEN (2012) (pořad)

Narozdíl od všech ostatních tady shledávám změnu k lepšímu od slizkého dua Menzone. Kluci jsou sympatičtější, hezčí a to líp se na ně kouká, občas jím to sice ulítává, ale jinak je to docela v pohodě. Reportáže jsou sice většinou nudné, ale třeba rozhovor s Vavřincem Hradílkem mě hodně potěšil. Nemyslete si však, že bych to chtěla sledovat pravidelně. Koneckonců i ty dva díly, co jsem viděla, byly shlédnuty jenom proto, že mezi Futuramou a Dextrem nemám na co koukat. 45%

Dokonalý trik (2006)

Šílené, kam až může člověka dovést touha po slávě. Hodně zajímavý film, nicméně jsem již v počátku odhadla jednu z hlavních zápletek filmu a tak pro mě konec nebyl zas až takovým překvapením. Zrovna k tomuto příběhu se předvídatelnost nehodí a proto jen čtyři hvězdičky. Jinak to bylo opravdu dobré. 85%

Drive (2011)

Díky bohu, že něžiju v USA. Hlavní hrdina rozhodně není real hero, jak se zpívá v posledním songu. Sám si po*ral život. Sám si zvolil kým bude. Mnohem raději bych viděla, jak se snaží vyhrát ten závod, než tu spoušť, co všude udělal. Jasně je to dokonale ztvárněné, dokonale odehrané - zvlášť ta gesta a napětí (čekání v autě). Ryan je dobrý herec, ale příběh se mi prostě hnusí. 50%

Můj život v ruinách (2009)

Mám ráda Řecko, je to krásná země. Několikrát jsem tam byla a na určitých místech se můžete cítit jako v ráji. S touhle komedií však rozhodně ne. Vidět přiblbé amíky neschopné naslouchat životem zmatené průvodkyni za to opravdu nestojí. Nebýt toho sympatického dědy a okouzlující Nii Vardalos, dám hodnocení ještě nižší. 45%

Bez kalhot (2012)

Pro mě jako pro holku podívaná hezká, ale příběh slabý, nedotažený.