Melancholie (2011)

Užasný filmový zážitok a hlavne si pamatám to ticho....dokonalé ticho ktoré nastalo a ludia sa nehýbali, skoro nedýchali až do konca tituliek.

Kirot (2009)

Dojem z filmu som si pokazila vysokými očakávaniami. Myšlienka fajná, no výsledné spracovanie nedostane film ani do priemeru.

Hannah Montana (2006) (seriál) odpad!

Ja som síce Jetixové veci celkom žrala, ale táto stupídnosť je moc stupídna aj na mňa. Miley prehráva každú druhú scénu a do toho nehranie jej otca, prihlúple pesničky, nesympatické postavy, pozerateľné len pre nižšie ročníky.

Rocker (2001)

Postava Chrisa je zatiaľ jediná, ktorú som Walhbergovi uverila. Myslím si, že dej je celkom predvídateľný a jednoduchý, no napriek tomu má film rýchly spád a nie je tam žiadne hluché miesto. Plus skutočne vynikajúca hudba. Pre milovníkov rockovej nôty to je určite nedpriemerný film.

Veřejní nepřátelé (2009)

Veľká škoda príbehu, ktorý neupútal, pretože tým pádom sa 140 minút naťahovalo až do večnosti. Kamera v niektorých scénach zaujala a v niektorých narobila šarapatu. V tých akčných to na veľkom plátne pridalo veľkú dávku autentičnosti k čomu pomohol aj výborný zvuk. No jednoduché zábery z toho vyšli v štýle starej detektívky vysielanej na STV. Keby bol príbeh skrátený aspoň o 20 až 30 min, tak by aj viac vynikli herecké výkony, ktoré neboli vôbec zlé, no takto v spomienke na film prevláda silná monotónnosť. Narovinu povedané, bolo to nudné...

Soumrak mrtvých (2004)

Hovorí sa, že britský humor nie je pre každého. Myslím, že v tomto filme sa trochu rozširuje jeho pole pôsobnosti a to hlavne vďaka Simonovi Peggovi, ktorý vie hrať veľmi nenásilne a možno aj vďaka nemu tento film neskončil v katerórii trápnych paródii, tento raz na americké zombi filmy. Viac než dosť ma mrzí nevyužitý potenciál Dylana Morana, pretože nám v tomto filme nepredvedie vôbec nič. Škoda.

Králové ro(c)ku (2006)

Výborné. Každým vypočutím soundtracku prežívam príbeh znova a znova. Kto má rád rock a sadne mu Blackov humor, má nabalené na výborne strávených 90 minút, ktoré rýchlo ubehnú.

Star Trek (2009)

Nemôžem si pomocť, ale jediné čo sa mi na tomto filme páčilo bol nesmierne vtipný mladý rusák. Príbeh ma žiadnym spôsobom neoslovil, pripadal mi len ako taký doprovodný jav vynikajúcej vizuálnej stránky.