Na nože (2019)

Pěknej styl a napínavý až do konce.

Na západní frontě klid (2022)

Střih a záběry jsou moc povedené, to ano. Ale nevýrazný postavy a ne moc vyvedenej casting mladších herců a nefungující chemie mezi nimi, film hodně kazí. Dokonce je tam i pár crigen momentů (snění o kariéře četníka). Až v druhé půlce filmu začínají být některé postavy zajímavé. Každopádně akce a vyzobrazení 1. světové války se povedlo. Scéna, kdy přijede na bojiště tank a objeví se plamenomety, budou určitě v topu válečný akce.

Nebezpečná rychlost (1994)

Klasika z 90. let aneb skvělá akce, napětí, hlášky a sexy Sandra Bullock

Noční jízda (2013)

Něco jako Volejte věštce. "V práci se Vám moc nepodaří a v rodině to taky nebude ono". Strašná nuda a po 20 minutách, kdy se dozvíte všechno z příběhu, už se budete jenom modlit, aby byl konec!

Obi-Wan Kenobi (2022) (seriál)

Má to pěkný efekty, ale to je tak všechno. Vedlejší postavy úplná katastrofa, buď jsou nezajímavý, nesympatický nebo rovnou oboje. Chovají se deb*lně a nelogicky. Z Obi-Wana a Vadera udělali v Disney taky úplný kolo**

Pán času (2005) (seriál) odpad!

Co k tomu dodat. Takovou sračku jsem dlouho neviděl - naprosto debilní kostýmy, dialogy, herci - prostě úplně všechno. A ti "Dalekové", co to jako mělo kurwa bejt? :D Pojízdný popelnice jako nějaká hrůzu nahánějící rasa? WTF! Už od první minuty mě totálně sraly ty hnusný kostýmy a jakmile daný postavy začaly mluvit, tak jsem se jenom chytal za hlavu...tak debilní dialogy nemá ani kdejakej béčkovej film. A ty nemají lepší jenom dialogy, ale i efekty... Jak to může tolik lidí milovat...

Pán prstenů: Prsteny moci (2022) (seriál)

Velký špatný. Neřeším nějaké nepřesnosti oproti knihám, já je nečetl. Tenhle seriál má úplně jiný problémy. Tím největším je zcela debilnější scénář. Horší jsem snad ani nikdy neviděl. Celý děj naprosto postrádá logiku. Od plánů postav po jejich chování. Herci jsou naprosto nesympatičtí a působí zcela směšně, když se snaží hrát vážně, bo když se snaží házet jedno moudro za druhým. K tomu ty jejich debilní paruky. Na tomhle seriálů se povedli jen občasné záběry na přírodu a CGI efekty. Jinak je to už jen plný CRINGE scén jako zpomalovačky, trapné promlouvání do duše atd. Seriál nemá vůbec, co nabídnout.

Pán prstenů: Prsteny moci - Odchody (2022) (epizoda)

Zase dementní, nelogický vývoj děje a chování postav, nudná dějová linka v Numenoru, postavy, co mění názor jak nic...furt dokola ty stejně problémy. TOP CRINGE MOMENTY EPIZODY: 1). Elrond se svěřuje 2). Durin přijímá omluvu 3). cvičení s meči

Pán prstenů: Prsteny moci - Udûn (2022) (epizoda)

Tolik akce a přitom taková nuda. Už tak 4 díly všichni víme, že na poslední chvíli zachrání vojáci Numenoru JEDNU VESNICI (čti jako celou zemi/národ). Doprovázené je to samozřejmě spoustou klišé jako vlákání do pasti a záchranné zabití na poslední chvíli. Seriál se začal úplně popírat tím, jak do teď byli skřeti celkem ranaři. No, najednou to jsou totální másla, který přemůže banda houmelesáckejch vesničanů, co ještě dva díly zpátky brečeli, že se nemůžou bránit, protože nejsou bojovníci. No a pak ten zvrat, kdy děsně důležitej předmět SPOILER projde rukama několika hlavních postav a nikdo se nezkontroluje jestli tam skutečně je :D. A přimutí toho borca jako nového krále prostě jen tak je taky WTF. To je tak debilní a ještě k tomu to je klišé jak z 90. let. Jedna hvězdička za akci a druhá efekty. NEJDEBILNĚJŠÍ HLÁŠKA Z EPIZODY: "mořskou vodou TOP CRINGE MOMENTY EPIZODY: 1). příjmutí nového krále 2). věž, co spadne na skřety 3). "mořskou vodou žízeň neuhasíš"