Pán prstenů: Prsteny moci - Velká vlna (2022) (epizoda)

Debilní postavy, je to plný klišé a cringe scén (zpomalovačky), ale hlavně je to naprosto o HOVNĚ. Trpaslík tam několik dílů brečí o přátelství, starej dědek se snaží na něco vzpomenout a nikam se jeho linka neposouvá (v tomhle díle ani nebyla a přitom v prvním díle bylo jeho objevení se jako vrchol). Elfové vypadaj jak kdyby dostali po držce lopatou a jsou naprosto nesympatičtí, někteří herci dle mě strašně přehrávaj a fakt si u nějakých scén vzpomenu na "oh hi mark" (král Elfů). Akce byla v tomhle dílu naprosto přéšerná. Skřeti míří ještě hůř než stormtroopeři a přemožení stráží už působilo fakt komicky. Hudba ta je též naprosto tuctová a nezajímavá. Ani jedna chytlavé melodie. Fakt hrůza. Na závěr dodám, že Tolkiena jsem nečetl a znám jen filmy.

Podfukáři (2013)

Chvilema strašně přehnaný, az je tam několik nelogickych věci... moc přehnaný, vygradovani nemá šťávu a zvrat nic moc. Film se vas snaží tolik prechytracit, az sam působí hloupě.

Pokémon (1997) (seriál)

Z nostalgie :D Jak jsem každý ráno o víkendu vstával, abych viděl nový díly :D

Policejní akademie 3 (1986)

Jako malý dítě jsem tenhle díl žral, ale když jsem ho viděl nedávno, tak se mi zdál fakt špatný. Nezáživnej příběh a hlavně strašně trapný scény.

Policie v akci (2017) (pořad) odpad!

neskutečně trapně nahraný

Pouliční strava (2019) (seriál)

Místo dokumentů o jídlo je to z 90% o "srdcervoucích story" migrantů...

Pozemšťan (2007)

Skvělý film, kde jsem žral všechno to vyprávění hlavní postavy a skoro jsem si ani neuvědomil, že se celý odehrává v jedné místnosti. Líbilo se mi, jak bylo vše dobře argumentované a taky jsem se něco dozvěděl. Největší grády to asi nabralo s tím náboženstvím. Ještě k tomu ten "šokující" konec, který, ale neměl tu pravou atmosféru. A postava Tonyho Todda byla parádní. 85%

Prckové (2009) odpad!

Tohle jsem viděl bez zvuku na cestě se Student Agency z Chebu do Prahy...ale hádám, že zkouřit se a pak se na to kouknout, může být krutá zábava :)

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Delší úvod k pornu jsem neviděl.