Krvavé pobřeží (2009)

Tuhle sestřihanou verzi jsem vydržel sledovat něco přes půl hodiny....nevykreslený charaktery, až moc divoký střih, urychlený a tudíž nezáživný příběh a celý je to strašně splašený. Prostě katastrofa...

Fargo (2014) (seriál)

Naprosto geniální! Brilantní postavy, úžasná atmosféra a skvělý příběh. Druhá řada: Nejlepší seriál, co byl natočen. "Ok, then"

Interview (2014)

Od týhle komedie jsem nic nečekal a nakonec jem byl hodně překvapen. Smál jsem se od začátku dokonce a to filmy s Rogenem moc nemusím.. :)

Tenkrát v Americe (1984)

Pro mě nejlepší film o gangstarech. Geniální příběh, úžasná atmosféra různých období Ameriky podkreslená senzační hudbou a samozřejmě skvělé herecké výkony.

Zmizelá (2014)

Konečně film po jehož shlédnutí jsem rád, že nikoho nemám :D

Noční jízda (2013)

Něco jako Volejte věštce. "V práci se Vám moc nepodaří a v rodině to taky nebude ono". Strašná nuda a po 20 minutách, kdy se dozvíte všechno z příběhu, už se budete jenom modlit, aby byl konec!

V oku tornáda (2014) odpad!

Klasický neoriginální béčko s hodně de**lním střihem. Už mi tam chyběla jenom těhotná ženská, která by porodila v nejvíc vypjatou situaci. Samozřejmě nechybí ani dojemné proslovy u konce, LOL!

Ricky Gervais Live: Animals (2003) (pořad)

U těchhle stand-up se člověk zasměje víc než u většiny dnešních komedií. Ještě, že jsem na ně začal koukat....

Hvězdy nám nepřály (2014)

Naprosto nudný nezajímavý příběh, stupidní hlášky hlavních postav, totálně nezajímavá dějová linka s knihou, umělý hrání na city (ten jejich přípravný pohřeb), nesympatický postavy. Na tohle téma tu jsou mnohem lepší filmy....takhle jsem se u filmu dlouho nenudil.