Prckové (2009) odpad!

Tohle jsem viděl bez zvuku na cestě se Student Agency z Chebu do Prahy...ale hádám, že zkouřit se a pak se na to kouknout, může být krutá zábava :)

Dallas (2012) (seriál) odpad!

Už původní seriál jsem nesnášel, protože máma kvůli němu vždycky zabrala TV a já nemohl hrát na Sega Saturn :)) A tohle? Opět hrozná blbost s idiotskou zápletkou, předvídatelným dějem ("oooh, tys mě nechal ---- já jsem, ale ten email neposlal ----- a kdo teda?, atd. bla, bla.)...i ty dva díly, co jsem musel zkouknout, na mě byly fakt moc...

Buřtcajk (2012) (pořad) odpad!

Hroznej trapas

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Skvělá parodie na všechny vyvražďovačky :D Černej humor miluju :)

Vtip za stovku! (2012) (pořad) odpad!

Trapnej Ruda z Ostravy a k tomu hrozný vtipy. Nejvtipnější je asi to publikum, který se nikdy nesměje :D

Proboha! (2008)

Pěkný dokument o tom, že náboženství jsou jen snůška nesmyslů a ve spoustě případů dělají z lidí naprosto tupý jedince. Hlavně islám. Chtělo by to víc takových filmů, dokumentů a celebrit podporujících tento názor.

Temný rytíř povstal (2012)

Skvělý zakončení. Vůbec mi nevadilo, že se stalo komiksovější než předchozí dva díly. Objevuje se tam také více "béčkovejch" událostí, ale pořád to má svojí atmosféru a svůj styl. a Bál jsem se, že už to nedokáže překvapit příběhem po dvojce (zvraty a tak), ale naštěstí jsem se zmýlil. Hlášky jsou super, nevím, co se zdejším expertům nelíbilo. Bane byl taky skvělý charakter stejně jako Joker. A ještě nesouhlasím s tím, že je to natahovaná nuda. Naopak jsou všechny rozhovory důležitý pro příběh a často plný odkazů na první dva filmy. Hlavně doporučuji shlédnout film v originále :-)

Veselé Velikonoce (1984) odpad!

Byl jsem přinucenej koukat se na tuhle sr**ku. Zdlouhavá a neuvěřitelně trapná "komedie".