Policajt ze sámošky 2 (2015)

Trápna hovadina, no smial som sa. Nechápem, keďže pri podobných komédiách to vypínam už po pár minútach. Podľa mňa lepšie než jednotka, no asi záleží od nálady pri pozeraní a po slabučkej jednotke som nič dobré nečakal, skôr opak. Čiže príjemné prekvapenie. :)

Equalizer (2014)

Tento film sa mi páčil, mal dej, kvalitné herecké obsadenie, akčné scény aj keď sem-tam mierne prehnané a gradujúce napätie. Od začiatku som mal ale pocit, že som tento film už videl, neviem, či to nie je náhodou re-make, nejaký moc podobný film alebo žeby som to videl v minulom živote? Fakt neviem, keďže tento film bol natočený v roku 2014 a ja som mal pocit ako keby som ho videl už pred pár rokmi, s českým dabingom nie je dlho a s titulkami filmy nepozerám. Je to záhada. :)

Labyrint: Útěk (2014)

Kokotina jak mraky! Pán Wes Ball bol asi na drogách... Jedna hviezda len za to, že som to dokázal dopozerať.

Croodsovi (2013)

Toto bol môj prvý 3D film, ktorý som pozeral doma, na mojom 3D TV. Predtým som si pozrel len prezentačné 3D video od LG. Je to super animák s podareným príbehom a s tými 3D efektami je lepší zážitok z filmu. Toto sa fakt podarilo, chýbalo len máličko a dal by som plný počet.

Deň a noc (2013) (seriál) odpad!

Najväčšia kravina akú kto kedy natočil. Pán režisér by si zaslúžil liečenie a účinkujúcich radšej ani nespomínam, škoda reči a času.

Experti (2013) (seriál) odpad!

Dalo sa to čakať, ďalší odpad. Je to hrozne nudné, trápne, nedá sa to pozerať.

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Je to riadna kravina, ani 3D efekt mu moc nepomohol. Čakal som, že tých 3D efektov tam bude viac, že sa s tým viac "pohrajú" a využijú potenciál naplno, no opak bol pravdou. Nebola to paráda, po prvej časti sa ani nič také nedalo očakávať, no raz sa to dalo pozrieť.

Konečná (2013)

To je skôr komédia ako akčný film, dobré herecké obsadenie, no podľa mňa dedo Arnold je už starý na takéto akcie. Často prehnané, nereálne ale aj tak sa to dalo raz pozrieť, priemerný film.

Milujem Slovensko (2013) (pořad)

Veľmi záleží od hostí, ktorí v tej ktorej časti účinkujú. Kto nemá rád hlavné postavy tejto relácie, tak tomu sa to nebude páčiť, lebo tie sú v každej časti. Mne tam najviac vadí "spevák" Tomo Sameček, trápneho Nikotína už neriešim, Dangl-a treba brať takého aký je a Banášová je v pohode. Nemá to "gule" ale často v TV nedávajú nič lepšie, tak aj toto sa dá pozerať, no ak tam nie je dobrá zostava, myslím tým ak tam je niekto, koho nemusím, tak to radšej ani nepozerám.

Obchodníci (2013) odpad!

Nápad dobrý ale to je asi tak všetko pozitívne v tomto filme. Slabé herecké výkony, amatérska kamera a hrozný zvuk (najprv je zvuk dobrý, no napr. pri fontáne je viac počuť žblnkajúcu vodu a nie len tam).