„Zaži deň a preži noc" je motto nového denného seriálu o skupine ľudí žijúcich vo veľkometrážnom apartmáne v Bratislave. (oficiální text distributora)

Insspektor odpad!

v sobotu večer spim pri telke, ked zrazu počujem neskutočne tupe rozhovory ( prepla sem frajerka)... tak mi to normalne nedalo otvoril som oči pozeral som na to a nechápal som ... nezvyknem tu moralizovať, ale keby som kurva súčasťou tohto hovna tak sa hanbím chodiť po ulici. vlastne nie po ulici, hanbil by som sa asi aj sam pred sebou zavrety v izbe... toto tu je naozaj najhoršie čo som kedy videl ()

peiton

Bože,vravím si:,,zavesím tu 5 hviezd a všetci ma tu roznesú na kopytách,..ale nech!"Nech si vraví kto chce čo chce,mne sa to páči a baví. Vykreslené realistyckým pohľadom na život medzi mladými ľudmi,ktorý riešia každodenné starosti a radosti tak ako mi všetci naokolo.Plus-mínus. Sympatiční herci hrajú troška neprofesionálne..,ale nevadí,ja im to odpustím.Amatérska kamera plní účel,akože nakrútené v štýle hranej reality show.A o to tu práve ide.A ten bytík je cool,ten by som brala.Akože wooooov... ()

RigorMortis odpad!

Stačil mi jeden diel. Režiséra predhodiť vlkom (alebo poslať späť na výšku, nech sa naučí režírovať) a "hercov" postaviť k múru. To, že slovenský divák dostáva namiesto kvality pomyje je dlhodobý trend, no toto JOJ úplne posrala. Herecké výkony na zaplakanie,je rozdiel niečo solídne zahrať a afektovane po sebe vrieskať. Tým, ktorí tomuto skvostu dali štyri hviezdy (nebodaj päť) odporúčam vyhľadať odbornú pomoc. ()

tatka odpad!

Nie je to ani hraný seriál, ani skutočná reality, je to len hnus, humus, grc, sračka, otrasná kamera, príšerné výkony, idiotské reči. Pičovina za pár euro, vyrobená na kolene. Najhoršie je, že to bude mať určite dobrú sledovanosť, počet blbcov na Slovensku rastie geometrickou radou. A tak môžme čakať, že aj druhá blbovízia príde s týmto formátom. ()

Marek1991 odpad!

Toto je asi tá najväčšia hlúposť za posledné roky, ktorú som videl. Nedá sa pritom zotrvať bez pocitu trápnosti. To je asi nad moje sily. Toho, čo túto primitívnosť vymyslel, by som nechal niekoľko dní o hlade, nech sa spamätá, lebo to s ním nie je dobré. Komerčná televízia, ktorá toto uviedla, by mala dostať príučku, lebo to nie je normálne, je to brutálnosť aká sa len tak nevidí, toto už nemá ďaleko od súloženia s mŕtvolami, ale je demokracia, tak si slobodne vyberte, ja som rozhodne proti tomuto dielu. ()

• V 75. epizóde, keď Sofia a Ole prídu do nahrávacieho štúdia, si môžeme na stene všimnúť plagáty k slovenským filmom Lóve (2011) a Zlo (2012). (ShortyIC)