Škola svádění (2006)

Z tejto komédie mám zmiešané pocity. Najprv som bol sklamaný z nepodareného dabingu, na ktorý som si časom zvykol, potom som sa aj zasmial, neskôr trápne situácie a napokon zvláštny koniec. Ale nakoniec sa mi to celkom páčilo. Po dlhšom čase pozerateľná komédia.

Poslední templář (2009) (TV film)

Slabý odvar dobrodružného filmu o templároch. Strašne ma to nudilo, možno k tomu prispel aj ten nie moc vydarený slovenský dabing.

Acolytes (2008)

Mal som pocit ako keby som pozeral jednu z tých nemeckých "trapošín", s tým rozdielom, že v tomto filme sa premávali autá s volantom na opačnej strane ako máme vo zvyku u nás v Európe. Vôbec ma to nebavilo a potešilo ma, keď som konečne videl záverečné titulky. Jediné, čo ma prekvapilo, bol herecký výkon mladých hercov, klobúk dole.

Sejmi eso 2 (2010)

Bol to celkom svižný film, plný akčných scén ale bohužiaľ nerealistických a tak tento film hodnotím ako "oddychovku".

Nebezpečné hry 4 (2010)

Chcel som to vypnúť už na začiatku ale bol som zvedavý, o čom to bude. Bola to somarina, škoda času. Radím to nepozerať!

Cabin Fever 2 (2009)

Ako to už býva, tak jednotka bola lepšia. Toto pokračovanie bolo akurát nechutné ale za to nudné a vôbec by som to nepovažoval za horor. Somarina to bola a mám taký pocit, že to bude mať ešte pokračovanie. :(

Den naruby (2009) odpad!

Odporúčam jedine pre deti a aj to pochybujem, že ich to bude baviť.

Všichni jsou v pohodě (2009)

Dráma s jednoduchým príbehom zo života, z dnešnej uponáhľanej doby, keď nikto nemá na nikoho a na nič čas. Je plná silných emotívnych momentov, pri ktorých sa nejeden človek zamyslí a zistí, že niečo podobné prežíva skoro každý človek a nerád by tak dopadol a zostal sám. Treba si to pozrieť.

Level (2008)

V celku dobrý gangsterský príbeh ale strašne zle natočené. Na začiatku som si myslel, že pozerám študentský film v hlavnej úlohe s Chuck-om Norris-om, takže som sa nudil a mal som nutkanie to minimálne pretočiť na niečo zaujímavé ak nie tak vypnúť a zabudnúť, že som také niečo pozeral. Rozhodol som sa to pozerať ďalej, keby som to nedopozeral, tak by som to nemohol inak hodnotiť ako odpad. Na konci prišlo rozuzlenie, ktoré som síce nečakal ale aj tak to bol podpriemerný film.