Let číslo 93 (2006)

Film celkom dobrý ale podľa mňa bola realita trošku iná. Je to môj názor. 1*

Zalknutí (2008)

Predlohu som k tomuto filmu nečítal, asi by som to ani nepozeral, ak by sa tak nestalo. Chcel som si pozrieť nejakú dobrú komédiu a podľa hodotenia som predpokladal, že sa po dlhšom čase dobre zasmejem. Režisér Clark Gregg si v tomto filme aj zahral. Radšej by sa mal držať herectva a nie režírovaniu. Ako herec sa mi páčil viac. Takže mňa tento film moc nepobavil, keď mám povedať pravdu, tak skoro vôbec, teda čakal som od neho oveľa viac. Skôr sa prikláňam k žánru dráma ako komédia, aj keď tam boli prvky komédie, len nie moc podarené. 2*

13 (2008) (TV film)

Pekný miniseriál, plný akčných scén, dobre časovaného deja, plného rôznych prekvapivých udalostí a nečakaný koniec. Skvelý herci, možno trošku dlhý film, ale nie nudný. O komixe som síce počul, takisto aj o hre, ale do rúk sa mi dostal "len" tento miniseriál. Z filmu cítiť bourneovský štýl, ale tak ako aj z bourneho trilógie, našiel som vo filme pár "vecí", ktoré mi pokazili celkový dojem. Chvíle a la "Rambo". 3*

Půlnoční vlak (2008)

Výborní herci, Vinnie Jones a Bradley Cooper, zaujímavý dej, super atmosféra a veľa krvy. Tento film, nebyť toho neuveriteľného konca, by som hodnotil 4*, ale bohužiaľ ma ten koniec strašne prekvapil a pokazil mi celkový pohľad, hodnotenie filmu, tak nakoniec len 1*. Keby som si najprv prečítal príbeh od Clive Barker-a - Midnight Meat Train, čo ja nečítam okrem novín skoro nič, tak by som to asi nepozeral. Milovníci horroru a sci-fi si určite prídu na svoje. 1*

Není co ztratit (1997)

Priemerná komédia, s odstupom času aj menej ako priemerná. Radšej sa ani nebudem vyjadrovať k tým nereálnym a trápnym situáciam. 2*

Spider-Man 2 (2004)

Neviem či to je aj tým, že som to videl v slovenskom dabingu, ktorý mi moc nesedel, ale nejak tak celkovo hodnotím tento film ako dosť nepodarený. 1*

Dokonalý trik (2006)

Geniálny film od začiatku až do konca. Fakt nemá chybu. 5*

Saw 5 (2008)

Ďalšia časť hororu, zatiaľ asi najslabšia. Horory mám rád, ale toto mi už skôr pripomína seriál. Efekty a hudba boli celkom slušné, miestami to bola aj sranda ale inak strašná slabota. Na jednotku nemá ani z ďaleka žiadna časť, kto vie, do kedy to ešte budú točiť. Už len dodám: "Hra pokračuje..." :D 2*

Absurdistán (2006)

Namakaná komédia, v ktorej sa pozrieme, ako bude vyzerať planéta Zem, ak sa budú rodiť hlúpy ľudia a oni sa dostanú aj k moci. 4*