Ozbrojení a nebezpeční (2009)

Účinkovanie takých známych a dobrých hercov v hlavnej úlohe bolo znakom, že sa bude jednať o dobrý thriller. Na začiatku to vyzeralo dobre, neskôr to ale nezvládli a na scénu nastúpili črty ala MacGyver - najprv jeden típek, čo bol zamknutý v pancierovej dodávke spravil dieru do podlahy s rudlou! a potom z ničoho spravil bombu presne za 30 sekúnd! To boli dve veci, ktoré mi "pokazili" celkový dojem z filmu.

Loudilové (2009)

Dobrá oddychovka, celkom som sa aj zabavil. V komédii je veľa mladých "kočiek", čo poteší oko muža, sympatický mladí herci, čo zase poteší dievčatá.

Saw 6 (2009)

Toto pokračovanie sa mi celkom páčilo. Síce to nemalo na jednotku, ktorá už asi ťažko bude prekonaná, ale podľa mňa táto časť bola druhá najlepšia. Zopár vecí to vysvetlilo a teraz neviem, či sa mám tešiť na ďalšie pokračovanie alebo táto časť to už definitívne zakončila? To je otázka.

Pohřbena zaživa (2007) odpad!

Hovadina, mladý herci strašne stupídny, ani Tobin Bell to nezachránil. Bola to proste nuda.

Orphan (2009)

Roztomilé dievčatko sa rozhodne urobiť peklo v jednej rodine po tom, ako ju nevlastný adoptívny otec odmietne. Karel Roden najml. sa na chvíľu objaví vo filme, čo ma dosť prekvapilo, že práve on. Vyzerá to na pokračovanie, môžeme sa tešiť, čo zase vymyslia. Alebo radšej nie? Pretože pokračovania nemajú väčšinou taký úspech ako prvé časti ale možno v tomto prípade to bude výnimka. Uvidíme, či sa nakoniec rozhodnú natočiť dvojku. Necháme sa prekvapiť.

Ledová smrt (2006)

Bohužiaľ to je slabota. Ničím výnimočný horor.

Eurotrip (2004) odpad!

Klasická "tínedžerská" komédia, v českom dabingu to bolo celkom pozerateľné ale slovenský dabing to riadne "zabil"! Inak tá Bratislava, ako ju prezentujú vo filme, tak to fakt neviem, kde našli taký bordel, ak to bolo naozaj niekde na Slovensku, tak jedine v Košiciach - Luník 9, tam to vyzerá dosť podobne. Potom riadna hovadina bola, že za jeden dolár a osemdesiat aj niečo centov sa mali ako "prasa v žite", chcel by som vedieť, kde to boli, rád by som tam prežil zbytok života. Ešte ma dostal "Slabý bratislavský Absinth", to čo za kokota to natočil, resp. napísal scenár? Zase jeden z típkov, čo si myslí, že keď sa povie "východná európa", tak si hneď predstaví "zapadákov". Píííčovina jak mraky nad Saharou.

2012 (2009)

Super efekty, film priemerný. Trošku nedomysleli časť filmu, kde už leteli v lietadle a chceli natankovať neviem už kde to bolo a potom (keď zistili, že to letisko je už zničené) povedali, že aj tak majú zničený podvozok - kolesá, takže ak by tam predsa išli natankovať (ak by to tam ešte nebolo zničené) tak by síce s veľkými problémami pristáli (vo filme je všetko možné) ale potom by už určite odtiaľ neodleteli (už zničený podvozok by dostal ešte viac na hubu). Takže nakoniec im pomohlo, že sa kontinenty priblížili a tak nemuseli tankovať a dostali sa tam kam chceli. :)