Město Ember (2008)

tak dobrý námět a tak to podělali. Jen doufám že někdo ujme filmu podle hry Fallouta (hra) a převede jí na filmové plátno - to pak budu čekat na to abych hodnotil 100% procenty.

Snowboarďáci (2004) odpad!

Škoda že se při natáčení nezabily. Kdyby se třeba to samé stalo Lunetikům tak by se aspoň pár holek nestidělo za jejich minulost spojenou s touto mentalní kapelou - ANO - srovnávám Ko(ko)tka a Mádla s Lunetiky

Gympl (2007)

Ani nevím za co jsem tu jednu hvězdičku dal. Možná za to že ten film měl i konec.

Auta (2006) odpad!

Po shlédnutí prvních 15 minut jsem byl přesvědčen, že sleduji něco od režisérů Teletubbies. Vůbec nechápu jak se to někomu kdo má 10+ a všech deset pohromadě může líbit. Všem ve filmu naházet brambory do výfuku!

Pohádky na dobrou noc (2008) odpad!

sandlere sandlere - ještě pár takových filmů a jsi u mě hned vedle uwe bolla

Maska (1994)

Nemůžu jinak ... Loki je genius.

Potomci lidí (2006)

Nevím jak vám ale to prostředí mě tak trochu připomínalo svět half-life 2 - prostě věrohodný, nebezpečný a v pohybu. 85%

Spy Kids 3-D: Game Over (2003)

Ponížene musím říct že jsem na tom byl NEDOBROVOLNĚ v kině a nehrát to ve 3-D tak bych u toho snad i usnul nebýt těch trapných scén, kde malé děcka spolu bojují s tím že si vyměňují infantilní narážky na jejich nepřemožitelnost. Jediné u čeho jsem se pobavil, byl určitě neplánovaný moment kdy se v roli něčeho jako "gamer mastera" objevil hobit Frodo Bagins alias Elijah Wood.

Star Trek (2009)

No nevím jak vy ale já z toho měl mezigalaktický orgasmus. Sice uznávám že abrams si ve filmu skáče jak se mu zachce ( viz. začátek kde si malý kirk jde zaskákat do kaňonu s autem ). Ale role postav ( zvlášt britských) mě ve filmu fakt dostaly. Našlapané scény, dokonalý začátek a super hlášky až jsem si chvílemi myslel, že sleduji komedii. Ještěže roli Kirka nehrál Matt Damon, protože by na tom film hodně stratil. Pane Abrams - miluji vás! 95%

Parfém: Příběh vraha (2006)

Vrah, který musel vraždit aby stvořil dokonalé. Film který začíná narozením tohoto génia, který dokáže cítit vůni čehokoliv a putuje za jeho životním dílem, kterým je vytvoření dokonalého parfémů. Ovšem kvůli jeho složení musí zabíjet což bere jako daň, jež zaplatí, protože co stvoří má cenu mnohem větší! Každá scéna vás donutí napínavě sledovat toto veledílo, kde se Tom Tykwer nebál zajít až extrému a udělal dobře. Nicméně jsem jaksi nepřivikl k postavě parfuméra.I když jeho konání částečně chápu a za to strhámám své celkové hodnocení na 85%