Comeback (2008) (seriál)

Svižný, vtipný, oddechový, hudební podklad výborný, obsazení vynikající stálé jen s pár hosty. Baví mne že si dokáží tvůrci dělat legraci ze všeho z čeho jde a leckdy i nejde. Nerozumím co by tam kdo chtěl ještě hledat. Rozhodně nepatřím ke stádu a často se přistihnu že nejdu se státem jen z principu, ale tady bych si lhal do kapsy. Jistě jsou tam kousky které mne až tak neberou ale s nadhledem jako celek... jsem zcela spokojen. Všichni od Martina Dejdara přes Tomáše Matonohu, Simonu Babčákovou, Kristýnu Leichtovou, Matouše Rumla, Marii Doležalovou, Danu Batulkovou a samozřejmě nemůžu zapomenout na herce mnoha tváří Jakuba Žáčka tvoří základ který to prostě umí a podle mne jim to i sedí. Takže at si kdo chce co chce říká, je to doost dobrý.

Terkel má problém (2004)

Vzhledem k tomu že tam jsou cinknutý i docela vážný věci, nakonec čtyři. Animáky mám rád s profesního hlediska ale tady se to tak brát nedá. A některý hlášky a nápady jsou fakt dobrý. Například když máti myje v totálně zahulený kuchyni místo nádobí popelníky. :) ...Nikdy nevíš kdy se může taková trubka hodit... ...Zasraná trubka!

Ranař (2011)

Je pravda že mám dneska takovou pohodovější náladu ale stačilo 10 min a dostalo mne to. Docela dobrý docela se bavím. Je to maso ale Scot mně tady docela baví.

Cable Guy (1996) odpad!

Odpad je slabé slovo. V téhle podobě právě Jima nesnáším. Potkat takového úchyláka v reálu asi bych ho zabil. :)

Spláchnutej (2006)

*** ale jen tak tak. A to jen proto že jsem viděl dabovanou, t. j. horší verzi.

Sekretářka (2002)

Bohužel. Tak jsem se u té komedie válel smíchy po zemi že už na víc než 1 * nedosáhnu a ani to nedokoukám. :(

Uneseni (2006)

Zpočátku to vypadalo na kategorii Z, ale nakonec se z toho vyklubalo docela zdařilý Béčko.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Kdybych byl sprosťák napsal bych že je to děsná .íčovina. Ale já jsem slušně vychovanej kluk.

Manituova bota (2001)

Vzhledem ke spojení dvou slov Německo - komedie, Které se vlastně vzájemně naprosto vylučují, jsem od toho opravdu vůbec nic nečekal. A musím říct že mne opravdu mile překvapil. Oceňuji že humor nebyl vyloženě hrubý a že song v saloonu nebyl v němčině ale drželi se originálu. Pravda některé fóry byly velmi jednodušší (ale i ty mi přišli leckdy úsměvné ) a některým se skutečně může zasmát asi jen němec a nikdo jiný je neocení a nepochopí. :) Ale buďme spravedliví a schovívaví. Na německou komedii je to mimořádný výkon.

Pýcha a předsudek (2005) odpad!

Vím že se někdy netrefím do nálady a až časem vidím co jsem neviděl. Tohle ale nedám ani na smrtelné posteli. :( Jedině snad kdyby někdo zkřížil tenhle slepičinec s Tarantinem. Poprvé bych asi ocenil jeho násilnické ambice. :)