Nejdivočejší sen (2010)

Lámu si hlavu, jak tohle ohodnotit. Nemám jasno v tom, zda to naplnilo má očekávání.

Nejkrásnější hádanka (2008)

Skutečně brilantní Jan Dolanský. Díky němu mě to celé velmi bavilo. Není to možná vrchol, ale ve srovnání s novodobou pohádkovou konkurencí z naší produkce je to velmi vydařené. A vůbec všichni herci si vedli výborně a dali své postavě jiskru. Ale Jan to pro mě celé táhl, tohle je jednoznačně jeho a Troškova pohádka.

Nejsmrtelnější úlovek (2005) (seriál)

Celkem krutá práce těch "krabařů", navíc velmi oceňuji i ty kameramany, kteří se na to dají.. Ale jako dokument mě to až tolik nebralo, je to spíš reality show pro chlapy :)!

Nejšílenější úchylky (2010) (pořad)

Úplně mě vytáčí, jak asi 10x za 24 minut pořadu řeknou dva účinkující svou úchylku. MY NEJSME IDIOTI!

Nejvyšší nabídka (2013)

Naše krásná Praha! :) A ještě krásnější je snad ta představa o tom, jak perfektně umíme anglicky. Začátek filmu je pro mě hodně pomalý, dlouho mi trvalo než jsem se do příběhu zadívala, pak se to ale povedlo a já jsem jim to normálně uvěřila! :) Uvěřila jsem té pohádce a nenapadlo mě pochybovat. Geoffrey Rush mi byl vynikajícím průvodcem po plátně a možná i díky němu jsem neměla pochyby.

Neklid (2011)

Zapomněli jste připsat, že jsou zde i prvky mysteriózního žánru, která mám v oblibě. Škoda jen, že to nebylo zajímavěji pojato. Šlo o velmi suché pojetí duchovi přítomnosti. Srovnám-li Neklid s "Teď a tady", musím Neklidu dát díky za to, že mě smrtí neděsil a citově mě nevydíral. Tím ale zároveň odsáli emoce. Mia možná nebyla tak "dojemná" jako Dakota Fanning, ale měla své kouzlo. Do poslední chvíle vypadala dobře, člověk by až chtěl věřit v happy-end ;). Poslední poznámka míří k Henrymu Lee Hopper, on v každé scéně vypadal jako by spal a všechno šlo jen kolem něho. Nemyslím, že to byl záměr.

Nelítostné války hmyzu (2011) (seriál)

Originální a akční dokumentární seriál o hmyzí říši. Já sice moc hmyzí příšerky nemusím, ale oni o každém ze soupeřů řeknou velmi zajímavé věci, potom se postaví proti sobě a to se nedá si jednoho instinktivně nevybrat a nefandit mu. Bohužel já většinou fandím tomu slabšímu :D.

Není kde přistát (2000) (TV film)

Tak vy píšete, že je to jen klasická tv vymývárna mozků. Absolutně souhlasím.. Když to začínalo, tak tam někoho zavraždili a z ničeho nic se pak začal film ubírat zcela jiným směrem. Trochu škodolibě jsem tomu občas zasmála.

Neobyčejné ženy (2011) (seriál)

Zatím jsem viděla jen Wallis Simpson (o té jsem mnoho nevěděla) a Coco Chanel, která je moje hrdinka a skutečně obdivovaná žena. Celkem obsáhle se snažili zachytit významné okamžiky jejího života, to oceňuji, ale ten konec byl takový velmi uspěchaný. Nezazněli zde některé okamžiky, které o ní vím a jsou dle mého velmi zajímavé. Jako například to, že Coco žila v hotelu Ritz asi 30 let.. Doufám, že stihnu i Audrey Hepburn a Grace Kelly.