Nutné k přežití (2006) (pořad)

Bear je divoch.. s ním bych vážně chtěla ztroskotat a ani bychom nemuseli tak pospíchat se záchranou! :D. Z počátku, když jsem viděla jen ukázky a pár dílů, jsem si myslela, že Bear je pózér a všechno, co dělá a jí je jen bouda. Ale skutečně jsem musela změnit názor, když jsem mu dala šanci a viděla víc dílů a speciálů ze zákulisí.. on to myslí skutečně vážně a dělá všechno s tím, že mu jde o krk. Ty breberky, co jí, až tak neobdivuji, ale aspoň to má pravý náboj trosečníka :D.

Občan Havel (2007)

Pan Havel je největší muž Česka, potažmo Československa. Má můj největší obdiv. Vše věnovaného jeho poctě musím řádně ocenit.

Občanské judo (1994) (pořad)

Nedá se srovnat s černými ovcemi. Ale jistou občanskou a společenskou zásluhu mají

Obhájce (2011)

Neumím si představit nikoho lepšího než je Matthew, který by do role tak zapadl. Je úžasné jak ty nejjednodušší věci umí být ty nejkvalitnější. Je to prostě jen právník, který se zabývá případy, no ne? Ale je tady vidět kvalitní scénář, který dokáže zaujmout.

Ocelová pěst (2011)

Moje první poznámka letí k pánskému obecenstvu, protože Vaše hodnocení (aspoň, co se mých přátel týče) je mnohem vyšší, než na dámské straně. To je pro mě zajímavé. Mě osobně trochu vadila ta arogance a patetičnost Hugha. Jako otec by rozhodně vyhrál cenu za nejhoršího tatíka! Vůbec nevím, kam tento film žánrově zařadit.. je to drama pro děti, nebo pro chlapi, kteří si ještě hýčkají dětskou dušičku, nebo jakého diváka to mělo mít? Já jsem se na to podívala, nenudila jsem se, ale ani jsem necítila významný filmový pocit.

O čem všem je láska (2005) (TV film)

Co jsem si to zas jen pustila? Takovou slátaninu za pomoci googlem vyhledaných historických "faktů" bych taky dokázala. Tak do háje měl to být příběh o lásce prince Charlese, ne? A to jeho život nebo city nebo sexuální vztah s Camilou jako po svatbě skončil? Všichni víme, jak to je a tenhle film nám teda nic neobjasnil! Ty herce bych ještě přežila, ale ten konec??? To tento zázračný tvůrce v roce 2005 neměl přístup k datům mladším roku 1977??! Že tím příběh Charlese a jeho milostného života nekončí? No tak tohle nestojí ani za to hodnocení snad.

Očista (2013)

Myšlenka a scénář filmu je jeden z nejhloupějších jaké jsem za poslední dobu viděla. Jeden den, ve kterém se povolí vražedné šílenství?? Řekněte mi, který rozumný člověk by v takové společnosti dokázal žít. Tím, že je to i jeden den, ale dopředu oznámený, to bude pro lidi mnohem více stresující než, když žijí v nevědomosti. A to vůbec nemluvím o samotném příběhu, kterým nás film provází. Je otravný a nepříjemný jak řvoucí dítě v metru.

Oddělen (2011)

Krásně a výstižně o tom tady píšete, že je to moře depresivní poezie, ale v tom, že na tom není nic pozitivního se pletete. Život sám jen na tom to pozitivní. Protože je tak křehký a zranitelná a všichni si ho musíme hýčkat. Ať už to bylo natočené s jakým koliv záměrem poselství, každý si v tom najde to, co zrovna hledá. Je to zajímavé zejména díky Adrienovi! To je tak citlivý herec. Dokáže v kratinkém záběru vyjádřit tisíc pocitů. Klobouk dolů!.. Jen ten konec nebyl zrovna podle mých představ, ale to je asi v pořádku ;).

Odložené případy (2003) (seriál)

Jak začít.. Prvních pár dílů jsem byla nepatrně okouzlená něčím naoko tajuplným a neotřelým.. Až postupem času jsem si uvědomila, jak neskutečný trapné tento seriál je. Je opravdu zajímavé, jak všichni svědci žijí, jsou ochotní spolupracovat a co víc.. oni si do detailu pamatují věci, které se stali před 20ti lety. A navíc už nepracují s žádnými novými důkazy a přesto se jim podaří vždy vyřešit to, co nikomu před nimi. 2 hvězdy za mé prvotní nadšení.

Oggy a škodíci (1998) (seriál)

Teď Vám řeknu trapnou vzpomínku na tuhle zlomyslnou pohádku.. Ráno jsem vždy vyrazila do školy (základní školy) po zhlédnutí Oggyho a škodíků.. do teď na ten seriál nedám dopustit :) Vždycky mě tak mile připravil na ten dětský teror. Je mi jasné, že je Vám to ukradené, ale opravdu tomuhle věnujte Vaši pozornost.