Snílek (2005)

Naprosto naivní dívčí drama. Už jen začátek filmu a slova Kurta Russella typu "jsou to lidi a mají jména!".. což byla reakce na Větu Davida Morse "Odvezte si ty Mexičany". Nejsou to pochopitelně přesné citace, ale někdy jsem jako divák až styděla jak strašně moc sladké, růžové a cukrové to je. Brrr.. potřebuji si dát něco pořádného.

Snoopy zamilovaný (1975) (TV film)

Nemohu hodnotit zcela objektivně, protože mám snoopyho a jeho kamaráda Woodstocka ráda a shodou okolností jsem to dostala na Valentýna. A co je jen bonus, že se mi to líbilo:)

Solo: Star Wars Story (2018)

Žádné emoce (až na mé zklamání), nudný scénář, který nevyvíjí žádnou z postav. Tohle mě mělo přinutit k tomu Sola milovat nebo nenávídět. Já netuším, kdo tohle v podání Ehrenreicha měl být.

Souboj pohlaví (2017)

Promarněný potenciál. Skvělé herecké obsazení, dobré téma, ale ten scénář, dialogy a kostýmy. Nudila jsem se.

Sousedská hlídka (2012)

Páni, to ale byla degradace herectví! To se chtěli vysmívat anebo přiživovat na skvělém a vážném Predátorovi, Avatarovi či Invazi? Když se někdo snaží bezostyšně přihrát vlastní polívčičku nad cizím úspěchem, nemívá to dobrý výsledek. Tohle je příklad šílené slátaniny, která postrádá to základní v tomto žánru... a to HUMOR!!

Spaceballs (1987) odpad!

Přiživovat se na práci a nápadech jiných, už to zní dost zavržení hodně, ale ono to ani nebylo vtipný!!! Všechny postavy byly hloupé, nechutné a naivní. Když někdo někoho paroduje a chce to pojat humorně, tak si musí vyčíhnout nějaký zlozvyk dané postavy, nebo přikrášlit její chování. Jenže oni tohle vůbec nerespektovali a ze všech udělali pitomce. Fakt nejjednodušší cesta. Uznávám, že tam bylo pár vtípků, jako když si princezna Vespa sundává sluchátka v podobě slavného účesu princezny Lei, nebo pročesávání pouště, ale to nestačí! To jsou vtipy hodné do mateřské školy. Navíc masky nebyly povedené, nebyly vtipné a když už byla maska Dartha Vadera jenom malinko vtipná, tak to okamžitě pokazili tím, že ji neměl téměř na sobě. Ne, ne ne.. tohle si nezaslouží 70%. Není to originální, nápadité ani vtipné. Škoda času a peněz. PS: k dabingu není ani třeba se vyjadřovat, to je kapitola sama pro sebe.

Space Jam (1996)

Komerční napodobenina, nebo snaha o navázání na úspěšný film "Falešná hra s králíkem Rogerem". Tolik mě za srdce nechytil, ale kdoví, zda bych se dostala k legendárnímu Jordanovi i bez tohoto snímku.

Splice (2009)

Hrozné po všechn stránkách! Ta ženská v hlavní roli byla příšerná, ta se na herecké škole asi moc dlouho neohřála. Adrien neměl nejmenší šanci tomu zvednou úroveň. Ještě teď je mi z toho nápadu a provést takový experiment úzko!

SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál)

Já fakt nemůžu jinak, než dát toto vysoké hodnocení. I když už nejsem dítě (aspoň věkem ne), tak se mi ta žlutá hodná, nevinná houba hrozně líbí.. Je to dost pro děti, občas je zde i nějaký ten hlubší humor, ale je do oka bijící, jak velmi dětinské to je. No a to je právě ono. Úplně si ujíždím na tom, jak je Spongebob a Garry roztomilý.. na to už člověk asi musí mít povahu :). Začala jsem sice na objektivních 4 hvězdách, ale tím, jak mi Spongebob umí rozveselit náladu a pohladit moji dětskou duši, mu musím udělit plný počet.. (vezmu-li ještě v úvahu, že je to z roku 99..:)

SpongeBob v kalhotách: Film (2004)

Pro děti bomba.. pro dospělé ještě větší :D .. fakt dobré vtípky. A zajímalo by mě, co si o sobě myslí David Hasselhoff... Nedochází mu, že se mu celý svět směje.. nebo mu to dělá dobře? :D