Tiché místo (2018)

Nemám rád lekačky. V tomhle jich bylo hodně. Mezi nimi byla prázdná a tichá místa. A když pak do naprostého ticha se zahřměním plácla zakrvavená ruka na sklo, věděl jsem, že dám dvě hvězdičky.

Naprostí cizinci (2016)

Jestli se na to budete dívat s partnerem/partnerkou, tak si určitě předem promažte mobil...

DVTV (2014) (pořad)

Tihle dva v mých očích přebili veškerou konkurenci. Vybírám si témata, která mě zajímají a dostane se mi vždy zábavných a informačně hodnotných rozhovorů. Jíný publicistický obsah už téměř nekonzumuji.

Godzilla (2014)

Godzilla filmy hodnotím podle velkosti Godzilly. Mohla být menší, ale mohla být i větší. Tak snad příště.

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Cele se to nekam valilo, az to skoncilo na zacatku. Film s nijakym pribehem, az romatnickym humorem, mizernymi hereckymi vykony a tak komplikovanym sdelenim, ze ani sami tvurci jej podle me nepochopili. Film, diky kteremu se stahovanost bestofky Davida Bowieho docasne zdvojnasobi a Islandani se budou divit necekanemu naporu nactiletych turistu s longboardy, pripadne gumovmi figurkami. Chvalit muzu jen tri "P" - priroda, pisnicky, Penn. Takze chvalim. Ostatni atributy, stydte se.

Kolotoč (1996) (pořad)

Absurdní drama.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Povrchní Dallas ze středověku, který opakuje veškerá známá klišé. Navíc s příšerným hereckým obsazením.

Trampoty (2011) (pořad) odpad!

Ne každý odpad je vhodný k recyklaci.

Tescoma s chutí (2009) (pořad) odpad!

Jak vyplnit prostor mezi dvěma reklamami další reklamou, aniž by si toho divák všiml.