Raztubyl

Raztubyl


Bleeeeeeeeeeeee...

38 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 5
  • 21.12.2012
  Purinsesu Toyotomi (2011)

  Tři obávaní inspektoři státního kontrolního úřadu přijíždí na pravidelnou inspekci do Ósaky. Tam mají zjistit, zda jsou peníze ve státních institucích využívány správně a nedochází k nesrovnalostem. Kontroly probíhají bez problému, dokud nedorazí do úřadu O.J.O, jehož posláním je chránit ósacké památky. Úřad už od začátku vzbudí podezření ve vedoucím inspektorovi Matsudairovi, proto nařizuje obzvláště pečlivé zkoumání jeho financí. Zatím však netuší, že má před sebou více než 400 let staré tajemství ósackých obyvatel, jež čeká na odhalení.

  • 21.12.2012
  Tezuka Osamu no Buddha: Akai sabaku jo! Ucukušiku (2011)

  V malém království Shakya se narodí Siddhartha, následník trůnu a dle slov mnicha budoucí vládce světa. I přesto, že se mu dostává vojenského výcviku, mladý princ se nejraději vydává za hradby paláce, aby sledoval skutečný život jeho poddaného lidu. Mezitím, v království Kosala, se mladý otrok Chapra díky záchraně starého generála stane vojevůdcem jejich mocné armády, se kterou dobude mnohá okolní království a chystá i na podmanění Siddharthovy Shakye.

  • 16.12.2012
  Gjakuten saiban (2012)

  Japonsko, blízká budoucnost. Kvůli obrovskému nárůstu kriminality byl zaveden nový soudní systém, který nařizuje vynesení rozsudku do tří dnů. Začínající právník Phoenix Wright právě vyhrál svůj první případ, hned druhý den je však jeho šéfka Mia nalezená mrtvá a jako hlavní podezřelý je odvedena její sestra Maya. Phoenix věří v její nevinu a rozhodne se ji zastupovat, jeho protivníkem je však jeho bývalý kamarád z dětství, neústupný žalobce Miles Edgeworth, který se vždy snaží za každou cenu vyhrát.

  • 15.12.2012
  痞子英雄 (TV seriál) (2009)

  Yinghsiung je mladý a úspěšný policajt, který věří že právo a spravedlnost jsou pilíře společnosti a veškerý čas věnuje své práci. Naproti tomu Pitzu je bohatý a života si užívající flákač, který se v práci spoléhá pouze na své pochybné informátory. Problém nastane když je Pitzu převelen do stejného okrsku jako Yinghsiung a oba se mají společně pustit do vyšetřování.

  • 15.12.2012
  Thiên Mệnh Anh Hùng (2012)

  Mladý Nguyen Vu je nalezen v odlehlém chrámu starým mnichem, který jej vychová jako svého žáka. O dvanáct let později se od něj Vu dozví, že je jediným přeživším rodiny Nguyen, která byla za údajné spiknutí popravena na rozkaz vládkyně. Protože si je jist, že obvinění bylo falešné, vydává se Vu do hlavního města očistit jméno své rodiny.

  • 24.11.2012
  Ztraceni na cestě (2010)

  Li Chenggong, zdánlivě úspěšný šéf jedné firmy ze severní Číny, se vydává do města Changsha, oslavit Nový rok se svou rodinou. Zatím však netuší, že každoroční rutinní cesta se tentokrát nečekaně zvrhne. Jeho cestu totiž zkříží Niu Dan, technik v malé mlékárně a magnet na průšvihy všeho druhu.

  • 16.12.2011
  Sasuke (2001)

  Rodiče musí nechat na nějakou dobu svého syna v domě samotného a zajistí proto pro něj dohled. Omylem však objednají ninju Sasukeho z Ninja Service, který má velmi svérázné metody hlídání.

  • 12.12.2011
  GANTZ: Perfect Answer (2011)

  Od jeho první mise uplynulo pět měsíců a Kurono stále po nocích bojuje proti mimozemšťanům na rozkaz GANTZe. Jeho skóre už se blíží ke stovce bodů, které potřebuje k oživení kamaráda Kata. Přes den se snaží žít normální život a spolu s Tae se stará o Katova bratra Ayuma. Ve stejnou dobu dostane mladá modelka Erika malou černou kouli, která ji donutí zabíjet vybrané lidi. Samotný GANTZ se však začíná chovat divně a zadává čím dál podivnější mise.

  • 12.12.2011
  Another GANTZ (TV film) (2011)

  Novinář Kikuchi se na internetu náhodou dostane k záhadnému souboru. V tom se dočte cosi o bytě s jedním pokojem, ze kterého černá koule jménem GANTZ posílá lidi na vražedné mise. Kromě toho najde zmínky o lidech, kteří zemřeli při nehodě, avšak nadále si žijí své životy jako by se nic nestalo a ihned se proto pouští do vyšetřování.

  • 12.12.2011
  Beullaindeu (2011)

  Min Soo-ah přišla o zrak po autonehodě, při které zemřel i její nevlastní bratr. O tři roky později ji při návratu domů zastaví taxi, avšak po nějaké době jízdy uslyší Soo-ah náraz. Řidič se ji snaží přesvědčit, že srazil psa, ona však trvá na zavolání policie, díky čemuž ji řidič srazí na zem a ujede. Na policejní stanici nikdo nechce její svědectví brát vážně, druhý den je však ohlášeno zmizení dívky ze stejné oblasti. K případu je přidělen policista Jo a po nějaké době se příhlásí další svědek, který však nehodu popíše poněkud jinak.

  • 12.12.2011
  Tekken: Blood Vengeance (2011)

  Anna Williams, jež pracuje pro G Corporation, pošle čínskou školačku Ling Xiaoyu jako špionku na střední školu do Kjóta, aby tam zjistila co nejvíce o studentovi jménem Shin Kamiya. Annina sestra Nina, která pracuje pro rivalskou korporaci Mishima Zaibatsu, však má o studenta také zájem a vyšle do stejné školy humanoidního robota Alisu Bosconovitch. Xiaoyu a Alisa se potkají a skamarádí hned první den, ani jedna z nich však netuší, že jsou ve škole ze stejného důvodu.

  • 27.11.2011
  Team batista no eikó (2008)

  Team Batista je složen ze sedmi špičkových doktorů, kteří rizikovou metodou úspěšně operovali 26 pacientů v řadě. Další tři případy však vždy skončily smrtí a hlavní chirurg proto požádá o vyšetřování. K případu je povolána terapeutka Taguchi, která však nedokáže najít žádnou příčinu. Na scéně se tak objeví Keisuke Shiratori, vyšetřovatel ministerstva zdravotnictví, který případ přebere.

  • 26.11.2011
  Jue zhan sha ma zhen (2010)

  Ve třicátých letech 20. století ukryl bandita Hu Shuanzi nakradený poklad někde poblíž zapadlého města Shama, ležícího v poušti Gobi. Na počátku 21. století žije město jen díky turistům, kteří se tam přijedou podívat na představení o banditově dopadení. Jednou však starosta Tang Gaopeng do města přivede i novináře, který má důkaz o tom, že poklad není jen legenda, a všichni obyvatelé začnou město kousek po kousku rozkopávat. Kromě nich však má na něj zálusk i skupina podvodníků, které se podařilo získat důvěru místních obyvatel.

  • 12.11.2011
  Tao xue wei long zhi long guo ji nian (1993)

  Boháč Million Wong je zavražděn sekáčkem na led a k případu je povolán i Chow Sing Sing. Na místě se ukáže, že oběť vypadá stejně jako on a velitel rozhodne, že Chow bude vyšetřovat v přestrojení za Million Wonga. To se však vůbec nelíbí Chowově přítelkyni Ah Man.

  • 1.11.2011
  Lu ding ji (1992)

  Wei Siu Bo je obyčejný kuplíř, který s oblibou vypráví zákazníkům vymyšlené příběhy o legendárních bojovnících. Během policejní razie se mu však jednoho takového bojovníka podaří zachránit a ten ho za odměnu přijme jako svého studenta. Dostává se tak do tajného společenství brojícího proti králi. Tam také brzy dostane svůj první úkol. Musí získat práci v královském paláci v Zakázaném městě a dělat informátora. To se mu však téměř vymstí hned z počátku, když se omylem přihlásí do služby jako eunuch.

  • 30.10.2011
  Sonyeo K (TV seriál) (2011)

  Cha Yeonjin je středoškolačka, která je ale ve škole známá jako věčná potížistka a rváčka. Po jednom incidentu, kdy pobila na hromadu tři studenty před zraky několika učitelů, za což byla vyloučena ze školy, se pohádá s matkou a uteče. Večer se spolu s několika kamarády dostane v přístavu do bitky se skupinou Thajců, kterou ale přeruší policista Choi. Náhle se na místě objeví i člověk s pistolí, který postřílí téměř všechny přítomné a jediní, kteří mu uniknou, jsou Choi a Yeonjin. Jak však záhy zjistí, únikem její skutečné problémy teprve začínají.

  • 30.10.2011
  Bao Dao man bo (2011)

  Malý chlapec je unesen během cesty ze školy. Když však zavolají a požadují výkupné, považuje je jeho matka za podvodníky a položí telefon. Když však syn dlouho nepřichází domů, pochopí, že telefonát byl nejspíše pravý. Shodou náhod jí však ve stejnou dobu zavolá i jeden ze členu gangu, jenž se specializuje na podvodné telefonáty a oznámí jí, že má jejího syna. Zmatená matka tak odevzdá výkupné nesprávné osobě, což si skuteční únosci nenechají líbit.

  • 30.10.2011
  Kra Deub (2010)

  Už několik dní se do médií po celém světě dostávají zprávy o neznámé modré hmotě, která spadla z oblohy. Vypadá vždy stejně, jako malý váleček modrého gelu. Nikdo však netuší, odkud pochází. Jeden z nich jednoho dne dopadne na zahradu malé rodinné pekárny, kde jej jako první objeví sousedův pes. Tenhle gel je však od ostatních dost odlišný. Po dopadu totiž obživne a brzy si najde první oběť.

  • 30.10.2011
  Zettai reido - Season 2 (série) (2011)

  Policistka Sakuragi Izumi je spolu s několika dalšími kolegy z Úřadu speciálního vyšetřování převelena do zvláštní jednotky metropolitní policie, která vyšetřuje v utajení. Tam se dostává pod velení seržanta Shinjira Takigavy, nejschopnějšího člena týmu s nejlepšímí výsledky z vyšetřování. Ten má v plánu ze své svěřenkyně vycvičit stejně schopnou policistku jako je on sám.

  • 30.10.2011
  Zettai reido: Mikankecu džiken tokumei sósa – Special (TV film) (2011)

  Uběhlo půl roku od doby, kdy byla Sakuragi Izumi na doporučení svého šéfa přeložena na Úřad služby kriminální policie. Na jedné soukromé klinice byla právě nalezena dvě mrtvá těla, z nichž jedno patří majiteli kliniky. Při vyšetřování se však zjistí, že kulka nalezená v jednom z těl byla vystřelena ze stejné zbraně jako v dosud nevyšetřeném případu z roku 1997. K vyšetřování jsou tedy povoláni i členové Úřadu speciálního vyšetřování, kde Sakuragi kdysi sloužila.

  • 29.10.2011
  Gandhi to Hitler (2011)

  Blíží se konec druhé světové války a Adolf Hitler je se svými nejbližšími a podřízenými ve svém podzemním bunkru v Berlíně. Spojenecká vojska však už město obkličují a všichni začínají tušit, že jejich konec je nevyhnutelný. Mezitím se skupina indických vojáků, kteří bojovali po boku Němců, pokouší vrátit přes nepřátelská území zpátky do Indie.

  • 29.10.2011
  Pyongyang Nalpharam (2006)

  Na začátku 20. století je Korea okupována Japonskem. Jeong Taek je mistr bojového umění zvaného Pyongyang nalpharam. To má původ na hoře Taeseong poblíž Pyongyangu. Tam se k němu přidává skupina bojovníku ze Soulu a podstupuje výcvik pod jeho vedením. Po té se Jeong Taek vydává domů, kde však najde svého otce otráveného. Podezření padá na Su Gyeon, jeho kamarádku, se kterou se od dětství neviděl. Kromě toho se proti němu a jeho skupině vydávají Japonci, kteří chtějí získat staré manuály, skrývající tajemství umění Pyongyang nalpharam.

  • 29.10.2011
  Goet iik thii tawng mii theu (1995)

  Tan je zrovna na cestě do Chiang Mai, když má jeho autobus nehodu. Poté, co uvidí, jak záchranáři odnášejí jeho tělo, pochopí, že je mrtvý. Není však sám, spolu s ním totiž zemřela i Peang, která se v Chiang Mai měla setkat se svým přítelem. Ve městě se dozvědí, že pokud nechtějí navždy zůstat jako duchové na Zemi, musí se přesně za sedm dnů vrátit na místo smrti a projít branou znovuzrození. Nejprve však musí uniknout gangu duchů, který z nich chce vysát jejich vitalitu.

  • 29.10.2011
  Tứ Quái Sài Gòn (1973)

  Čtyři kamarádi z vesnice se rozhodnou změnit své životy a odjedou do Saigonu, kde mají v plánu se uchytit jako umělci. Protože však ve městě nikdy nebyli, způsobí hned po příjezdu plno zmatků a škody. Kupodivu se však ještě ten den nalezne žena, která je zaměstná jako herce ve svém divadle.

  • 29.10.2011
  Forever Fever (1998)

  Hock je obyčejný prodavač v obchoďáku, jenž má rád kung-fu filmy a ze všeho nejvíce touží po motorce. Ještě žije se svými rodiči a je neustále ve stínu svého úspěšného bratra Leslieho. Jednoho dne jej kamarádi přesvědčí, aby šel s nimi na taneční film Forever Fever, který zpočátku nesnášel. Tanec hlavního představitele jej však natolik uchvátí, že se hned druhý den přihlásí do taneční školy. Když se dozví, že se blíží taneční soutěž, kde je hlavní cenou dostatek peněz, aby si mohl koupit vysněnou motorku, rozhodne se jí zúčastnit a vyhrát.

  • 6.10.2011
  Sawasdee Bangkok (2009)

  Děvet známých thajských režisérů se sešlo, aby každý po svém vzdal hold Bangkoku. Vzniklo tak devět krátkých snímků, ve kterých každý z režisérů prezentuje svůj pohled na život ve městě.
  1. Bandit Rittakol - Maha Nakorn - Mladý vesnický pár se vydává do Bangkoku získat fotku, jež jednou budou moct ukázat svým dětem. Vyfotit tu správnou však není tak jednoduché, jak by se zdálo.
  2. Ruethaiwan Wongsirasawasdi - Lost But Not Forgotten - Starý muž s nákupem se po svezení v nesprávném autobusu ztratí. Ocitá se však v místech, která mu vrací staré vzpomínky.
  3. Pen-ek Ratanaruang - Silence - Během cesty z baru se ženě pokazí auto v neobydlené oblasti a jediný telefon široko daleko nefunguje. Objeví se však podivný muž, který se jí snaží pomoci.
  4. Wisit Sasanatieng - Sightseeing - Slepá prodavačka výherních losů žijící pod mostem potkává anděla, se kterým se poprvé v životě vydá na prohlídku Bangkoku.
  5. Kongdej Jaturanrasamee - Pi Makham - Mladík, jenž právě přijel do Bangkoku ze své vesnice, se vydává s prostitutkou na procházku po nočním Bangkoku.
  6. Prachya Pinkaew - Bangkok Stories - Režisér představuje malé i velké problémy související s životem v Bangkoku.
  7. Aditya Assarat - Bangkok Blues - Louis se s kamarádem Anandou vydává zjistit, proč jeho bývalá přítelkyně nechává v jeho knihách papíry s poznámkami.
  8. Chookiat Sakveerakul - Sisters - Gymnastka Ann se zamiluje do plavce Veeho. Její mladší sestra jej však přistihne a vyfotí s jinou dívkou a rozhodne se mu pomstít.
  9. Santi Taepanich - I Love BKK - Obyvatelé Bangkoku, kteří se sem přistěhovali z jiných částí Thajska, vypráví co si o městě myslí.

  • 28.9.2011
  Tian di xiong xin (1997)

  Podivnou smrtí zemře již třetí významný vědec zapsaný na seznamu deseti vědců, jenž mohou změnit svět. Vyšetřování na místě smrti ukáže, že nejpravděpodobnější příčinou je spontánní samovznícení. Jedním z vědců ze seznamu je také Tak Ken, první Číňan, jenž se na něj dostal. Z obavy před jeho zavražděním posílá britská MI6 jednotku, která ho má chránit. Ken odmítne s tím, že mu žádné nebezpečí nehrozí. Názor však změní, když se mu před očima zjeví jeho mrtvá přítelkyně Adele a zanechá mu vizitku odkazující na tajemný spolek Brotherhood of Technology.

  • 9.9.2011
  Bbuddah Hoga Tera Baap (2011)

  Policejní komisař Karan Malhotra po bombovém atentátu prohlásí, že do dvou měsíců zbaví Bombaj gangsterů. Proto se jej mafiánský boss Kabir Bhai, jenž stál za atentátem, rozhodne zbavit a povolá na něj svého nejlepšího zabijáka. Z Paříže přilétá bývalý gangster Viju, jenž kdysi ovládal bombajské podsvětí a vrací se sem splnit svůj poslední úkol.

  • 21.8.2011
  Bakluon (2009)

  Maly pracuje se svou nejlepší kamarádkou Chanthou jako moderátorka v jedné malé rozhlasové stanici v Phnom Penhu. V den, kdy má začít jejich nový pořad, jim šéf Leap představí novou producentku Kim. Nový pořad nemá příliš dobrý začátek, když se v přímém přenosu pohádají s bývalým moderátorem Sokhumem, jehož dívky nahradily. Druhý den se Chantha nedostaví do práce a Maly vyděsí telefonát, ve kterém ženský hlas žádá o pomoc. Není si jistá jestli hlas patří její kamarádce a požádá proto policii o vyšetření. Přivolaný policejní inspektor Kheng se k případu staví nedůvěřivě i přes to, že Chantha se v práci neukáže několik dní a zájem o vyšetřování začíná projevovat až po té, co se ztratí i Kim.

  • 21.8.2011
  Tamnan Somdej Phra Naresuan 2: Prakaat Itsaraphaap (2007)

  Težce nemocný král Bayinnaung zemře a království se ujme Nandabayin, jenž na pohřeb pozve vládce všech zpřátelených království. Naresuan, který byl vychován v Hongsawadee a Bayinnaunga považoval za svého druhého otce, přesvědčí Ayuthayského krále Thamarachu, aby se mohl pohřbu zúčastnit místo něj. Ve městě Pegu se ihned vydá do chrámu Yodia, kde se setkává s kamarádkou z dětství Manechan i svým učitelem, mnichem Khan Shongem. Pohřbu se účastní vládci všech království, které si Bayinnaung podrobil, až na jednoho. Král malého horského království Khang nedorazil a Nandabayin jeho opovážlivost nenechá jen tak. Vyšle prince tří království se svými armádami, aby Khang dobyli a přivedli jeho krále s tím, že kdo z princů království dobyje, bude odměněn. Na cestu se tak vydává princ Mangsamkiat s velkou armádou Hongsawadee, Nutjinnong s vojsky Tong-Oo a Naresuan s nepříliš početnou Ayuthayskou armádou. Netuší ale, že Nandabayin spolu s Mangsamkiatem připravili plán jak se Naresuana provždy zbavit.

<< předchozí 1 2 3 4 5