Sisu (2022)

Strašně rychle to začalo být strašně špatný.

RoboCop (1987)

Pustil jsem si to po 20+ letech (předtím VHS s rychlodabingem Pavla Trávníčka) s velkými obavami ("ahoj, jsem Martin a jsem reprízofobik"), ale furt to tam je!

Gran Turismo (2023)

Scénář se během přeplňované stopáže ani nesnaží o předjetí té kolony klišé před ním.To leckdy nevadí, ale tady jsem ten zkratkovitej full trotl set-up, ve kterým je samotné závodění a dění kolem něj zobrazováno, ani přes plný kontra prostě nepochytal.I v Autech od Pixaru vypadly závody uvěřitelněji a bylo komu fandit.V GT hlavní představitel jakžtakž naplňuje korporátní zadání, nic jiného mu ale podhuštěnej scénář neumožní.Harbourovi řekli "hrej to jak dycky, ale v kombinéze" a Bloom se celou dobu tváří jak ohořelej Schulin uhašenej Staropramenem.Pro petrolheady z gaučů a herních seslí evidentně dostačující, za mě 3/10 a DNF.

Barbie (2023)

Měla to být tzv zábava i poučení.Zábava ale skončí nejpozději po návratu do Barbielandu a zbývá jen in your face podávané poučení, které je ale ve výsledku plastikovější než celej Mattel.I ten 90’s klip od Aquy byl trefnější a netrval dvě hodiny. 4.9/10

Aftersun (2022)

This is ourselves. Pátá hvězda za ten subjektivně srdcervoucí závěr.

Dobré ráno, Brno! (2023) (seriál)

Na břehu řeky Svratky žádný rozrazil nekvete!kurva.

Bohemian Rhapsody (2018)

Zlobivý/zmatený gay díky dobrým lidem (kteří film produkovali)prozřel a mohl pak zazpívat dojatému CGI davu. Jako animák od Disneyho by to asi obstálo.

Kosmo (2016) (seriál)

Yes minister natočeneý jako Pečený sněhulák.