Leviatan (2014)

Ak by som šiel na túto nudnú kravinu do kina, tak ma isto iste jebne.

Ptačí zpěv (2012) (TV film)

Tak takú extrémne nudnú hovädinu s neuveriteľne odporným hercom som už pekne dávno nevidel.

Šéfové na zabití 2 (2014)

Ak ma malo baviť pozerať sa na troch debilov, vlastne jedného, druhý je chuj a ten tretí uvreštaný, protivný, do reči skákajúci malý kokot, tak jednoducho nebavilo. Bolo to väčšinou trápne. Viac som sa rozčuloval ako len vôbec uškrnul. Niekoľkokrát som zreval..už drž piču ty malý dement a choď niekde zdochnúť, z tvojej papule vychádza iba samá kokotina..a všetko čo robíš urobíš na piču! Spacey im dal na konci filmu takú otázku, akoby mi čital myšlienky. Ach.. Vôbec nechápem ako toto môže pripadať niekomu zábavné.

Žena (2011) odpad!

Pičovina

Pod kůží (2013) odpad!

Na kerú píp sa vlastne točia takéto hovädiny. Radšej mať morského ježka v slipoch ako pozerať toto ešte raz. Odpad.

Blood (2012)

Vražda nevinného, aj keď úchyla, dokáže zničiť. Ale koledoval si o to sám.. Človek bez morálneho cítenia by si kľudne žil ďalej a nevadilo by mu ani to, že behom chvíle sa stal tým istým človekom, ktorého sa snažil vypátrať. V celku dobrá robota.

Trojúhelník smrti (2014) (TV film)

Je vidieť že ide o tv film, takže radšej nečakajte zázraky. A tiež nie happyend..

Ouija (2014)

Dalo sa..

Hluboko v lesích (2012) odpad!

Trápne. Amatérske až strach. Debilné, chromé, primitívne dialógy. Scenárista, režisér a herec v jednom by sa naozaj mal dať liečiť, pretože je na 100% vadný.Je to úboho Nelogické. Keď mám zbraň, určite sa nechám rozrezať na kusy.. Dabing stojí tiež z hovno. Od scény na zastávke pretáčané. Od scény v sprche vypnuté. Dámy a páni, tu máte možnosť vidieť adepta na víťaza v kategórií...Pičovina roka! Nepozerať!!!

Časové pásmo bylo změněno